Злива інформації• 20 февраля 2025
Яка сума може заходити зараз на карту без питань від банку 50 чи 150 тис?
Були повідомлення про те що банки будуть запитувати про походження коштів при сумі понад 50 тис за місяць. З баком звязувалась. Написали, що можуть запитати про будь яку операцію. Хтось щось зна. конкретно скільки можна приймати 50 чи 150?
VivaForever• 20 февраля 2025
Ответ дляБЦАшка
150 тис на місяць
необовязково, пумб мені дав 90тис чомусь
Все будет, но потом• 20 февраля 2025
Моя карта вчера улетела в блок за 1500 грн!
А если учесть, что ею в этот момент пользовался зять за границей, то был тот еще квест. Прискакала в банк, а у них разблокировка только через фейс-контроль в видео чате 🤦♀️ Понервничать пришлось.
Дюйм оф о4ка• 20 февраля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Там какая-то лажа. По-моему сумма может даже меняться в зависимости от «благонадежности» клиента. У мужа например, лимит больше чем у меня.
Но, что я еще знаю, может полезно будет - платежи по IBAN не лимитированы. То есть вы можете ввести не номер карты, а реквизиты ибан и сделать перевод.
райф мені в цьому відмовив, ,50000 тис у місяць можу
а мені надо більше, но раз у квартал
Перекус беру завжди• 20 февраля 2025
Ответ дляГолубец
150 - это лимит на ваши переводы кому-то на карту или айбан. Приходы официально не лимитируют, но негласно, больше 400 000 в месяц - будут вопросы.
Вопросы могут быть и при 5000, финмониторинг не ограничивается сумой.
400 тыс это сума которую не переведут без основания
Дюйм оф о4ка• 20 февраля 2025
что интересно, что налом можно прийти оплатить в кассе сколько хочешь, вот идиотизм
Барабан для дорослих• 20 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Да, идиотизм, но было бы куда хуже, если б и этой возможности не было.
Дюйм оф о4ка• 20 февраля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
так це грабеж, к тому же..сними деньги с банкомата, заплати процент не маленький, потом заплати в кассе тоже норм процент..жопа просто
Барабан для дорослих• 20 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
согласна, ..опа полная
Аноним ФЕЯ• 20 февраля 2025
Я маю карти різних банків. Так от від одного з них, мені прийшло застереження з конкретною сумою ліміту по моїх рахунках в них.
Скользкая• 20 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
що нормального? що чоловік відокремлюється від дружини? що це тепер не визнається спільним доходом?я такого геморою нажила з розстрочкою, що писець, не можу тепер платити по договору
У мене білий дохід, сплачую податки, банки мене чомусь не блокують. А ті, що в тік ток нелегально продають, жаліються….
Дюйм оф о4ка• 20 февраля 2025
Ответ дляСкользкая
я нічого не продаю, чоловік працює в білу, сплатив всі налоги , і я жаліюсь, бо не можу витрачати гроші, ,які він заробив
Княгиня пітьми• 20 февраля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так и написано представителям США дать инфу по карте Васи пупкина?
Так и написано
Скользкая• 20 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А як ваш чоловік на вашу карту кошти закидає? Пише призначення?
Наприклад, я мамі щомісячно перераховую кошти, пишу у призначенні - допомога мамі від доньки. Жодного разу за кілька років питань у банку не виникало.
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляСкользкая
пише допомога дружині, я напевно неясно висказалась - закинути він може 150 тис..я не можу витрачати більше 50 тис в міс, в мене розстрочка, надо сплатити раз у квартал більше, чим 50 тис, банк каже, що я не зможу
Скользкая• 22 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви за кордоном?