Кумася• 20 февраля в 12:50
Чому так? Мій організм просто здається
Коли у мене стрес , нерви, все на кучу.
Моє тіло болить, болить все в середині.
Я нічого не можу робити.
Лікар каже що це тривожний розлад.
В минулому лікувалась вже антидепресантамибув довгий курс.
Зараз все йде в житті через сраку, можливо попаду під скорочення на роботі.
кожен день як на голках , вже ось сьогодні тахікардія , спати не можу.
Дістала ті таблетки що мені кардіолог прописала.Ще і серце бʼється якось що я його відчуваю а потім проходить
Я стомилась бути в такому стані, задовбало переживати за все.
Моє тіло болить, болить все в середині.
Я нічого не можу робити.
Лікар каже що це тривожний розлад.
Кумася
• 20 февраля в 12:52
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
тут без отпуска на море никак
Працюєш аби прожити
На морі була один раз.
Скорая помощь• 20 февраля в 12:58
У вас є якісь серйозні проблеми в організмі , хронічні хвороби, чи просто такий стан тривожний, ну окрім тахікардії.
Можливо магній для зміцнення нервової системи просити .
Тут надолго• 20 февраля в 13:08
Якщо в цілому у вас немає проблем зі здоров´ям, типу не можете ходити, жити онко і т.д. батьків, діві ніхто не хворіє тяжкими хворобами, чоловік якщо він є не в ЗСУ, і т.д. постарайтесь підібрати книги щось почитати, попрацювати зі своїми емоціями і опанувати себе.
Як міряти?• 20 февраля в 15:03
Мені 37. Від стресу болячка за болячкою. От правда, закінчую одне лікувати і починаю інше.