Леплю из пластилина• 20 февраля в 14:43
Вибір, потрібен ваш голос дівчата
Сорі за дубль теми, тут вже додаю опросник 🙏
Чи актуальне щось з цього? Щоб на літо під сукні
Зупинилась на цих варіантах
Перша сумка - маю в чорному кольорі, дуже її люблю, але влітку за рахунок кольору виглядає «важкою» і не пасує до світлих образів, щодо інших в роздумах чи не застарілі вони взагалі
Зупинилась на цих варіантах
Результат:
вже голосів:
15 (35.71%)
Щось інше
8 (19.05%)
7 (16.67%)
6 (14.29%)
5 (11.9%)
1 (2.38%)
Фізик-ядерщик заочно• 20 февраля в 14:45
Оці ланцюжки - ну не знаю. Мені вже б таке не приглянулося. Колись носила
Леплю из пластилина
• 20 февраля в 14:45
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Те саме! Колись носила, а зараз не розумію чи варто таку брати
Фізик-ядерщик заочно• 20 февраля в 14:46
Ответ дляЛеплю из пластилина
Краще вже першу
Хропочка з гривкою• 20 февраля в 14:48
Мне нравится два и три, но если б кожаный ремень и третья в другом цвете.
Леплю из пластилина
• 20 февраля в 14:49
Ответ дляВся така шо куди там
Підкажіть виробника 3 сумки.
charles and keith,mini apfra ❤️
Леплю из пластилина
• 20 февраля в 14:52
Ответ дляTianroka
Перша в світлому кольорі на щодень. На ланцюжку друга, якщо на вихід. Ті що як косметички закриваються, наразі в тренді, але незручні в користуванні
Перша є в молочному кольорі на сайті, але не впевнена, як буде по якості, бо попередні світлі сумочки від інших брендів в мене якось швидко протирались, при тому що не найдешевші були і я обережна з ними
a.ostroverh• 20 февраля в 14:55
Первая больше всего нравится, Вы утром её в варианте с тканью показывали кажется?
Вот её я бы взяла
Или, если бюджет чуть увеличить, можно посмотреть в сторону jw pei
Я летом - за светлую
Вот её я бы взяла
Я летом - за светлую
Ответ дляЛеплю из пластилина
Джинси тільки можуть фарбувати світлу шкіру, і можна обробляти сумку прозорим спреєм для взуття, менше буде бруднитись
Леплю из пластилина
• 20 февраля в 14:56
Ответ дляa.ostroverh
Вот её я бы взяла
Я летом - за светлую
Вот её я бы взяла
Я летом - за светлую
Дякую, я від них маю вже joy, але в сірому кольорі, ношу взимку зараз
подивлюсь ще ваші варіанти ❤️
Леплю из пластилина
• 20 февраля в 14:57
Ответ дляTianroka
Оце лайфхак! Дякую, я б сама не здогадалась 😳❤️
Не любовница• 20 февраля в 17:18
Я бы брала 1 в светлом цвете. У меня подобная беж сейчас любимая на лето, просто ко всему и удобно носить. кроссбоди на цепочке это только на выход, волосы и одежду дерет страшно.
Коробочки вообще неудобные, пока ее откроешь-закроешь .