Пустощі-веселощі• 20 февраля в 16:30

Чи рекомендуєте ви лабораторію Centrolab ?

В мене в місті дві лабораторії - Synevo і Centrolab. Побачила, що в нещодавній темі багато хто не рекомендує звертатися в Synevo. Що можете сказати про Centrolab?
Гл. Амурная• 20 февраля в 16:38
Очень много зависит от персонала лаборатории.
Возле меня центролаб и на него одни жалобы,что кровь берут не аккуратно, обязательно остаётся синяк, у детей вообще жесть
Не пью, не курю• 20 февраля в 16:39
Та это вообще никому неизвестная, не стоит по таким ходить . А что вам надо сделать там?
СирОжино пирОжино• 20 февраля в 16:42
Лучше чем синево - у синево были левые анализы вообще
автор Пустощі-веселощі • 20 февраля в 16:43
Ответ дляНе пью, не курю
До війни вона називалася Invitro. Потрібно гормони щитовидки і вітамін Д.
Не пью, не курю• 20 февраля в 16:54
Ответ дляПустощі-веселощі
Сделайье лучше в синево
Черпак_для_фантазий• 20 февраля в 17:34
Ответ дляПустощі-веселощі
Я в Centrolab часто здаю аналізи. Гормони і вітамін Д теж здавала. Нормальна лабораторія, нічим не гірше за інші. А якщо з Сінево порівнювати, то ще й краще. І ціни там приємніші.
Мир Мир Мир!• 20 февраля в 20:10
Я здаю в Centrolab (раніше Invitro називалась), мені здається, що нормальна лабораторія
Жертва интернета• 21 февраля в 07:30
Я вже давно здаю аналізи в Сінево, і мене все влаштовує. 👍 Лабораторія сучасна, персонал привітний, аналізи виконують швидко і якісно. Ніколи не було такого, щоб результати затримували або були якісь незрозумілі показники. Також подобається, що в них завжди чисто, стерильно і дотримуються всіх норм. Якщо дотримуватися рекомендацій перед здачею, то ніяких ’дивних’ результатів не буде. Якщо обирати між місцевими лабораторіями, я точно залишаюся з Сінево – перевірена якість і надійність.
Не пириживай• 21 февраля в 13:28
однозначно рекомендую сінево. завжди точні результати, привітний персонал і все швидко. враження тільки позитивні.

щодо Centrolab, у мене були не найкращі враження. Результати затримувалися, а деякі показники здавались сумнівними. Особисто я довіряю більше сінево..
Аноним НаВсеГда• 21 февраля в 13:36
Больше за синева. Не один раз централаб ловила на липовых результатах.
Сердючка• 21 февраля в 13:41
центролаб лучше уже синево
175см55кг19лет (она)• 21 февраля в 13:51
синево
Винник• 21 февраля в 14:43
centrolab не рекомендую з власного досвіду. сінево ліпше.