ПушАпница• 20 февраля в 17:03
Нічого не відчуваю
В кого ще таке є.
Не те щоб нічого, але з розряду плакати я буду тільки у разі смерті близької людини, злитись це треба теж постаратись мене дістати, страх теж якщо наприклад есканлер пронесеться над головою.
Відчуття наче я пустий мішок без емоцій і життєвих сил.
В кого ще таке є?
Клин_Кляйн• 20 февраля в 17:07
У меня так. Весной умерла моя бабушка, я совершенно точно помню,что я ее любила, но когда все произошло была только одна мысль: мне холодно, быстрей бы все закончилось и в горячий душ.
Лечусь уже 2 месяца, понемногу возвращаются эмоции
Алина-1240• 20 февраля в 17:13
Ну бывает при сильных потрясениях и стрессе, психика так себя защищает..как бы норма
ПушАпница
• 20 февраля в 17:19
Ответ дляПожмаковна
Це захисна реакція. Survival Mode
Скільки вона може тривати?
Пожмаковна• 20 февраля в 17:35
Ответ дляПушАпница
Скільки вона може тривати?
Залежить від людини та обставин.
Треба намагатися максимально піклуватись про себе.
Вишнёвая Леди• 20 февраля в 17:35
В мене також з емоціями туго. Як з позитивними так і негативними. Якесь відчуття пустоти. Вже думаю, що треба щось змінювати в житті. Думала, що може в церкву треба почати ходити, але пам´ятаю там якихось злих тіток і не тягне туди. Хобі раніше було, але зараз мені нічого не цікаво.