Все питаю зарання• 21 февраля 2025

Пожалійте мене. Дуже погано і гидко на душі. Влаштували травлю на роботі

Влаштувалась на свою першу роботу.
Подружилась з окремим відділом, хоча ми по роботі не повʼязані.
Просто добре спілкувались.
І там на мене почав звертати увагу чоловік 40 років: мовляв, яка ти гарна і розумна, що робиш на вихідних.допомагав в роботі (хоча не з мого відділу), турбувався і звертав всю увагу тільки на мене.
Я відповідала на флірт, але у нас постійно були якісь непорозуміння.
Ми то сварились, то мирились не виходячи із офісу.
Всі помітили, що я йому подобаюсь (він неодружений) , і я вже чекала запрошення на побачення і була готова піти, як тут ми посварились.
Я з ним тільки віталась і прощалась. Потім вирішила, що досить сваритись і якщо у нас нічого і не буде (за його словами, ми дуже різні і нам складно знаходити спільну мову) можна просто спілкуватись по-дружньому.
І тут почалось: 1. Він став дуже грубим до мене.
2. Він постійно з мене кепкує
3. Він розповідає абсолютно все, що я говорила, іншим.
4. Варто мені до нього підійти і заговорити, починає сміятись і казати всім, що я чіпляюся.
5. Востаннє, коли я підійшла і при інших сказала, що просто хочу з ним добре спілкуватись і все, він почав кричати, що йому нецікаво, що я хочу, думаю і демонстративно почав говорити з іншими. І що якби його попередили, що я буду тут працювати, він би не влаштовувався.
А я просто хочу бути з усіма в гарних стосунках от і все.
Може хочу тому що ще молода і мені важливо це.
І сиджу я зараз ніби брудом облита. Відчуваю себе гидко і дуже складно працювати під його насмішками. Хоча що такого я зробила?
Так, він мені подобався, але ж я думала, що то взаємно…він все зробив, щоб я так думала .
А тепер ще і відчуваю себе винною не зрозуміло за що.
Я дурна, бо повелась на це, знаю. Він неодружений. Що мені робити?
Як_наготую...• 21 февраля 2025
Есть такой тип мужчин,что когда они видят,что нравятся женщине,начинают её обижать и оскорблять типа ’Она бегает за мной как собачка’.
Пусин Кукин• 21 февраля 2025
Вас ніхто не травить. Оминайте цього ідіота десятою дорогою, ігноруйте не відповідайте. Все мине.
Пусин Кукин• 21 февраля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Автор отказала мужику, это все последствия. Мужик идиот.
Як_наготую...• 21 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ну тогда проблемы нет.Просто не обращать внимания на него,игнорировать его полностью,мамину бусинку чью-то.
Йосип_молодий• 21 февраля 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Я хочу помиритись з ним
После вот этого?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 февраля 2025
да забудьте этого импотента и все
автор Все питаю зарання • 21 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Я никому не отказывала