Ще з цiкавого Пошла на массаж в поликлинику +23 Чи легко дають лікарняний? +23 Хороші лікарі звільняються( стоматолог виїхав, педіатр… +39 Неврологія, київ. крапельниці при запамороченні голови +27 Гінеколог, як часто ходите на огляд? +29 Реставрация передних зубов. Посоветуйте стоматолога. +33 Дівчата які зараз є способи забрати друге +14 Шевага Олександр хірург гінеколог- дійсно лікар від Бога?? +12 МРТ с контрастом спины. Днепр. Кто делал? +25 PrimeDent Прайм дент Крюківщина +13
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Реакция нового знакомого, это нормально? 5+995 Як ви підтримуєте порядок вдома під час депресії?6+806 Конец света уже был3+713 Вам подобається як одягнута дівчина? Ви б пішли з нею в просто звичайний рестор?3+423 5 лет в браке, детей нет4+364 Девочки, мы долго будем ещё жить по 16 часов в сутки без света? Киев7+207 ещё
Сейчас читают! Львов, Тернополь, Франковск , а у вас +261 В кого що на перекус? Печена картопелька ❤️+241 Конец света уже был3+243 Як ви підтримуєте порядок вдома під час депресії?6+246 Девочки, мы долго будем ещё жить по 16 часов в сутки без света? Киев7+217 Реакция нового знакомого, это нормально? 5+205 Я тоже таке хо.+161