Вишиванка• 21 февраля в 21:42

Чи легко дають лікарняний?

Раніше у приватних клініках далеко не усюди відкривали лікарняні, то бланків немає, то можливо ще якісь їхні приколи. У державних давно не була. Наскільки зараз легко відкрити лікарняний, якщо не вмираєш на вигляд і супер гострого перебігу хвороби немає? Ну тобто трохи горло болить, ніс закладений.
Кофе в лобби• 21 февраля в 21:44
Не відкриють, має бути температура, або реальні симптоми
Морковку дай• 21 февраля в 21:45
Від пихатості лікаря залежить.
Йому не важко відкрити, але може роздувати свою важність
Где тут 0?• 21 февраля в 21:46
можно сказать что вчера вечером темпа была, сбили парацетамолом, никто проверять не будет, да и как проверить
Где тут 0?• 21 февраля в 21:46
кстати еще как вариант, сказать что диарея, это точно никто не проверит))
Борщичок• 21 февраля в 21:47
Моя сімейна відкриває прекрасно.
автор Вишиванка • 21 февраля в 21:47
Ответ дляГде тут 0?
Так в цьому випадку ще й в інфекційне засунути можуть, якщо лікар попадеться відповідальний)
Чесно брешу• 21 февраля в 21:47
Вчора відкрили. Темпи не було, того й не йшла. А як сатурація впала, то побігла
Борщичок• 21 февраля в 21:48
Ответ дляКофе в лобби
Відкриють. Я кажу - збила. Зранку була 38.5. Понавиписують а я те не п´ю. Горло червоне. Хто там знає?
Где тут 0?• 21 февраля в 21:48
Ответ дляВишиванка
та нифига, смекту назначат и домой отпустят
культУра• 21 февраля в 21:48
а сколько сейчас стоит больничный?
автор Вишиванка • 21 февраля в 21:49
Ответ дляМорковку дай
Від пихатості лікаря залежить.
Оце точно. Бувало, що взагалі легко відкриває, а бувало що ніяк, типу не помираєш, сама прийшла, то в чому проблема на роботу піти. Тому розпитую, щоб дізнатись актуальну статистику
Мозговая пилочка• 21 февраля в 21:50
Лікарняні електроні, так що бланки не потрібні. І відкривають без проблем гаче просто на 3 дні чи 5, потім продовжують. При потребі. Але максимально наче 10 днів, якщо не помиляюсь.
Морковку дай• 21 февраля в 21:50
Ответ длякультУра
а сколько сейчас стоит больничный?
Хитрый Лис• 21 февраля в 21:51
Ну, мне с бронхитом легко открыли)
Я с отпуска и сразу на больничный, долечиваться
Мозговая пилочка• 21 февраля в 21:52
Ответ дляВишиванка
Мабуть все від лікаря залежить. Мені сімейна без проблем відкриала, але я дуже рідко хожу на лікарняний.
Ms. Похвала• 21 февраля в 21:54
Мій сімейний вірить мені на слово. Я телефоную і при необхідності він одразу відкриває. Але я не зловживаю ніколи. Беру, коли справді хворію.
автор Вишиванка • 21 февраля в 21:55
Ответ дляХитрый Лис
Ну, мне с бронхитом легко открыли)
В тому ж і питання, що бронхіту немає. Те, що в мене зараз, я зазвичай переношу на ногах і за хворобу не сприймаю. Але зараз хочу пожаліти себе і відпочити, не їздити по холоду на роботу.
Хитрый Лис• 21 февраля в 21:57
Ответ дляВишиванка
Попытка не пытка
Сходите к врачу, опишите симптомы, возможно и откроет больничный.
Ну или ’а шоколадку’, если не брезгуют)
культУра• 21 февраля в 22:03
Ответ дляМорковку дай
купитьсколько стоит ?))))
люблю_тортики• 21 февраля в 22:04
У нас на работе одни и те же каждый месяц ходят на больничный по 2-3-5 дней, а некоторые и дважды в месяц. Все больничные с частных клиник. А вообще сейчас же закон есть что 5 дней больничного открывают без визита к врачу, т.е. по телефону наплели симптомы и все
люблю_тортики• 21 февраля в 22:06
https://buh.ligazakon.net/ru/news/226200_elektronn...
Дюймовочка• 21 февраля в 22:16
Від лікаря залежить. Була що казала температура до 38 не причина не ходити на роботу. Зараз пофігістка, не слухає, не лікує але лікарняний на раз
Дюймовочка• 21 февраля в 22:18
Ответ длялюблю_тортики
У нас на работе ввели премию за год, не больше 2 месяцев пропуска работы, сюда и отпуск