Дівчата,хто що приймає(приймав) по призначенням лікаря або без у третьому триместрі вагітності? Які вітаміни?
Бронетапці• 21 февраля 2025
По призначенню. Але основне - відсипайтесь😉 навіть якщо незручно чи печія)
annetta888• 21 февраля 2025
Контроль рівню вітаміну Д3
Щоб був високий
Контроль феритину
Щоб був високий
Запорука здорових зубів у дитини і не тільки 👍
Щоб був високий
Контроль феритину
Щоб був високий
Ответ дляannetta888
Контроль рівню вітаміну Д3
Щоб був високий
Контроль феритину
Щоб був високий
Контроль феритину
Щоб був високий
Я зараз приймаю еутирокс (нема щитовидки), вітамін Д, залізо(бо низький іеррітин став при гарному гемоглобіні), йод і кардіомагнил. Мені просто це забагато так здається. Кальцій от закінчила місячний курс..
КараПузовна• 21 февраля 2025
Та чого забагато. Нормально мені здається. Пью фолієву, вітамін Д, йод, магній.
Болтушка Му• 22 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
А кальцій не здавали?
його немає сенсу здавати. просто пийте профілактичну дозу.