Україна понад усе!• 21 февраля 2025

Чи бачите ви тут 2 смужки? 18 день циклу

ПолБатона• 21 февраля 2025
Я бачу
Чумацький Шлях• 21 февраля 2025
Щось просвічується. А цикл у вас скільки днів?
автор Україна понад усе! • 21 февраля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Кидстаффовна• 21 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
Я бачу
Це реагент. Просто багато світла.
Ку ка ку ка ку• 21 февраля 2025
Еле еле
Цукрові вишні• 21 февраля 2025
То ви вже як редагуєте фото, то і смужки домальовуйте. Ну які 2 полоски на 18 день? Чи це тести на овуляцію?
Чумацький Шлях• 21 февраля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Рано дуже для 2 смужок, але бажаю щоб це було те, що ви хочете
КучМала• 21 февраля 2025
Не вижу.
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую
Ответ дляЦукрові вишні
Ні, на вагітність, овуляція була рання на 9 день циклу
Чумацький Шлях• 21 февраля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Теоретично на 9 дпо тест чутливістю 10 може вже й показати щось.
НуКаНаКа• 21 февраля 2025
Бачу
Ответ дляЧумацький Шлях
Чутливіть 10, чекаю клерблю ще тести
Ясамаякрасивая)• 21 февраля 2025
Нет
Чарівне зіллячко• 21 февраля 2025
Реагент просвічує. Для теста ще рано. Краще здати хгл в динаміці
Вишнёвая Леди• 21 февраля 2025
Ну в мене була бліда-бліда десь на 9-10й день затримки, в ітогє вагітність. Була бліда як на одному із Ваших фото.
Радостина• 21 февраля 2025
Це реагент, він сірий, друга смужка має бути рожева, навіть, коли слабка.
КаваЗМолоком• 21 февраля 2025
Авторе, у вас дві різні фірми тестів - на обох є ледь видимі полоски. Але наші тести мені не раз малювали реагенти. Краще здати ХГЛ два рази через день, щоб очі собі не вивертати) Теж до затримки були ледь видимі полоски.
НуКаНаКа• 21 февраля 2025
Автор, у меня недавно была задержка.
Я сдела 5 тестов с первого дня задежрки на протяжении 2 недель
Ничего не просвечивалось, ничего вообще нп было видно. У Вас видно. Вы беременны
Отпишитесь позже
Море_море_я_скучаю• 21 февраля 2025
В мене приблизно так було на 24 день циклу (з 28). Так, була вагітність
Мerida• 21 февраля 2025
а зачем выделаете тесты так за долго до месячных? вы ж себя только накручиваете. детородная лихорадка. когда делают миллион тестов, когда они ничего не могут показать еще. начинают чувствтвать изменения запаха, вкуса и т.д.
Чумацький Шлях• 21 февраля 2025
Ответ дляРадостина
Реагент просвічує не часто, за мої роки безпліддя і сотню тестів я ні разу реагент не бачила. А тут ще й два різних тести. Більша вірогідність вагітності, ніж реагенту.
Радостина• 21 февраля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
У мене на всіх майже тестах за якийсь час починав просвічувати реагент, потім зникав. І яка вагітність на 18 день циклу?
Море_море_я_скучаю• 21 февраля 2025
Ответ дляМerida
Ну я, наприклад, робила, бо йшла на свято. І про всяк випадок зробила тест - пити, або не пити вино
Море_море_я_скучаю• 21 февраля 2025
Ответ дляРадостина
Так у авторки цикл коротенький. Може бути вагітність
Мerida• 21 февраля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
и что там на 18 день цикла вам показывало?
Чумацький Шлях• 21 февраля 2025
Ответ дляРадостина
У автора 9дпо, іноді на такому терміні може вже бути слабка полоска.
Море_море_я_скучаю• 21 февраля 2025
Ответ дляМerida
Неправильне питання. Правильно тут казати про день після овуляції.
На 9 день після овуляції. У автора.
У мене був 10 день після овуляції. І полоска як у автора. Вагітність.
Сало не люблю• 21 февраля 2025
Так, бачу
Каляка маляка• 21 февраля 2025
Тень есть!