Говорю відверто• 22 февраля 2025
Возможен ли импичмент Трампу? Он же позорит США и перечеркивает всё, что они
Всё, что они раньше декларировали.
Пытается легализовать терроризм путина, хочет заняться рэкетом, вымогая редкоземельные металлы у Украины, посылает своих бывших союзников. А новым союзником берет международного преступника.
Ответ дляnata.ant
Автор,ви думаєте ми йому можемо зробити імпічмент? Створіть тему для українців в Америці
Паралельно в штатах відбуваються свої процеси, а пройшов тільки місяць. Такими темпами до імпічменту може дійти. Якщо вони вже взялись за військових, то удачкі рижій мавпі.
Тетя Фрося• 22 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Вы хотите здесь найти ответ на свой вопрос ’что думают элиты’?
Тут часто можно прочитать что думает этот или тот персонаж, какие у него планы и что они делали втихаря в жопе мира ночью вдвоём.
voloshka_s• 22 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Никто никого не обьявляет. Уймитесь уже. Граждане америки со своих налогов дали деньги, которые бубочка и ко раздеребанили на виллы и офшоры. Логично, что возник вопрос. Где бабло? Трамп просто открыто высказал то, что думает. С таким руководством, что ворует как в последний день войну не выиграть.
Согласна, Израилю никакие условия не ставят, а поддерживают ещё сильне, может потому что там не воруют по чверти бюджета, да и дети министров президентов там в армии,а не в Англии и Монако, как наших.
Ответ дляIn limbo
Колись і Іран був цивільною країною… але ж обрали собі чортів. Більшість країн світу пройшли через етапи «жорсткої руки хазяіна» водрузивши на трон диктаторів, США це поки оминало, але хто його знає як повернеться історія. Його заклики в стилі «ці європейці десятиліттями жили за наш рахунок, тринькаючи гроші направо наліво на соціал, час покінчити з цим» цілком можуть знайти багато прихильників
То він для вас ’прозоріще’ бо великі надії на нього поклали, а він їх не оправдав в ваших очах. Ну не має у нього ніякого плану та не було, таку ’тварюку’, у якої немає нічого людяного, зупинити неможливо і він це вже давно показав світу. А цей хотів, щоб хоч щось собі урвати, ставши таким самим пустим гарантом, як і папєрєднікі.
Якби не війна, наше ’позоріще’ так би само засвітилося в наших очах та очах світових лідерів...
А взагалі кому цікаво що робить Трамп, то читаємо Project -2025 від The Heritage foundation. Він послідовно рухається по цьому документу. Там звичайно більше про внутрішню політику, але є і про зовнішню.
І навіть зрозуміла після прочитання відповідь на вічне питання совєтчиці - що купувати, євро чи долар
Coffee is Love• 22 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
І ці люди називають Зе диктатором, ага
Ответ дляviter33
Чого Лав-лав-лав мітингувати?
Наче лише українців та мексиканців хочуть депортувати, негрів поки що не чіпають
Ну-ну не чіпають, це ось тільки з останнього.
Реднекам то звичайно пох, але всі адекватні американці, які не внє палітіуі в шоці з цього.
Я уже мовчу про його ’we are the law’.
Ответ дляPinkyPink
Але ж ми не будемо на повному серйозі порівнювати Іран того часу та США
Мелитрисса• 22 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Раз американцы его выбрали, значит их все устраивает
Только многие из тех кто выбрал уже подохренели. А импичмент Трампу уже объявиляли, ему не привыкать, но тогда его на какой то стадии, республиканцы заблокировали, а сейчас и многие республиканцы в ах.е. Протесты кстати тоже проходят, вешают черные флаги, в знак несогласия с политикой Трампа. Но большая вероятность, что ничем это не закончится и Трамп свой срок президентский досидит.
Ответ дляIn limbo
Ні, але і бути в рожевих окулярах і стверджувати «ну, не можуть же люди захотіти такого придурка у владі, вони його скинуть» теж не варто. Історія якраз показує, що може бути все що завгодно
Ответ дляPinkyPink
Безперечно. Я розумію до чого цей приклад. Але є нюанс, на який поки ще можна розраховувати.
«США страшенно електоральна демократія. Вибори кожні 2 роки, вибори в парламенти штатів і міст.
При падінні рейтингів, представники владної партії не матимуть шансів переобратися на округах, окрім потреби дистанціюватися від існуючого президента.
Якщо Трамп не буде перевзуватися в повітрі, владу буде втрачати швидко. Не треба буде 2х років чекати.
Подякуймо батькам-засновникам»
@OstanniyCapitalist
MAGA звичайно намагаються демонтувати демократію. Власне, про демократію від них ми чуємо тільки в повістках по Зеленському. Але MAGA це не вся політична сила в штатах.
Подякуймо батькам-засновникам»
@OstanniyCapitalist
Ответ дляAnnaOst
В 23 это чтиво показалось не таким впечатляющим) а сейчас прям 🔥
Ответ дляIn limbo
Подякуймо батькам-засновникам»
@OstanniyCapitalist
Подякуймо батькам-засновникам»
@OstanniyCapitalist
Так у Маска в Х буде ’своя демократія’, яка тільки його і Трампа прославлятиме 24/7, а решту - звинувачуватиме в розкраданні 350 млрд та пожежах в Каліфорнії
+ ще ТікТок в США Маск купити може (як Трамп пропонував)
Ответ дляviter33
А поки реальність така, що Маск купив твітер/Х, щоб йому там натикали піструнами в панамку 🤭
Візіонер, провидець, геній 🤡
Ответ дляIn limbo
Візіонер, провидець, геній 🤡
Думаю, Х (твіттер) відіграв неябияку роль в перемозі Трампа.
Тому окупився ’з головою’, незалежно від фінансових втрат (падіння ринкової вартості)
Ответ дляAnnaOst
Ага, демонтаж ліберальної демократії для порятунку західної цивілізації. Ще пару років тому здавалося брєдом) цікаво тільки чи все це знову вильється у фашизм чи ні
Демократия-это всегда путь к хаосу, конфликтам и деградации полной. Когда-то эта фраза казалась невероятным чем-то. Ну, посмотрим.
Ответ дляviter33
«Ідеальним субʼєктом тоталітарного правління є не переконаний нацист чи переконаний комуніст, а люди, для яких більше не існує різниці між фактом і вигадкою, а також різниці між правдою та
брехнею».
— Ханна Арендт, Витоки тоталітаризму
Соцмережі, як нові ЗМІ, авжеж, виступають бустером для різного сорту 💩
брехнею».
— Ханна Арендт, Витоки тоталітаризму
Мама Никитки-2• 22 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Американцы тоже думают как автор? Митинги уже в Америке проходят? Или Трампа выбрали украинцы и он нам что-то должен?
Проходять. Трамп нищить не тікі світ, а й США