Манула• 22 января в 18:19

Трамп закликав рфію якнайшвидше закінчити війну

Трамп закликав рф завершити війну, погрожуючи в іншому випадку ввести нові санкції та мита на весь російський експорт до США
Настав час «укласти угоду». Більше не повинно бути втрачено жодного життя – Трамп

Війна може завершитися легким і важким шляхами, для США наразі легкий шлях — пріоритетний. Прийшов час укласти угоду

▪️Він не має на меті нашкодити росії та "любить російський народ";
▪️Я збираюся зробити росії, чия економіка зазнає краху, і президенту путіну дуже велику послугу. Домовтеся зараз і припиніть цю безглузду війну. Далі буде тільки гірше.
автор Манула • 22 января в 18:22
Чекаємо чим відповість рфія ...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 января в 18:22
не нужно угрожать, нужно делать))
LudaSHS• 22 января в 18:22
Тільки но прочитала
Там кров з носу текст, цифри з нулями знову.
Але хай санкціі робить!
annac• 22 января в 18:22
Может ему уже кто-то скажет, что в среди этих миллионов погибших людалеко не только россиянцы были
КокоСина• 22 января в 18:23
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Ви самі переклади його слова чи читаєте те що по інтернету гуляє?
LudaSHS• 22 января в 18:23
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Ракетним, дроновим обстрілом України
автор Манула • 22 января в 18:23
Ответ дляКокоСина
З інтернету
Seehund• 22 января в 18:23
Последнее китайское предупреждение рашке.) Думала Трамп умнее.)
автор Манула • 22 января в 18:24
Ответ дляLudaSHS
Ракетним, дроновим обстрілом України
угу
LudaSHS• 22 января в 18:24
Ответ дляSeehund
Не
Ще буде спічі
Imagine Dragons• 22 января в 18:24
Ну шо за н@хуй, чесно. Що значить Росія допомогла перемогти у другій світовій? Інших народів там не було? Ну вже б совок назвав, чого саме рашка? Це ж як вони вже насадили повсюду перекручену історію, свої наративи
LudaSHS• 22 января в 18:26
Спеціалісти по трампу треба, вчора писали що він каже все бо йому принесли бумаги, розвідка тирипири
На рахунок 60 мл😳
І друге, про крах економіки рф теж каже вже другий раз.
LudaSHS• 22 января в 18:26
Ответ дляImagine Dragons
А в Сша вважають що 2 світову виграли Сша саме, всіх спасли
Не коаліція
Nadiaaaa• 22 января в 18:28
раша відповість, що це Україна не хоче домовлятись)) чомусь не хоче віддати чотири області....
LudaSHS• 22 января в 18:29
Ответ дляNadiaaaa
Трамп сказав, що Україна хоче деал, сделку
А по путіну він не знає
чаревна• 22 января в 18:30
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Как минимум пьяный медведев первый что то пизд.ет ( сорри за мат)
Николь1986• 22 января в 18:32
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
Шахеды уже полетели. А там и ту не за горами. Плевать дед хотел на того Трампа.
LudaSHS• 22 января в 18:33
Прикольно що він каже про санкціі по товарообороту з рашкою, а його мізер там же ж.

«Робіть це по-хорошому, бо буде по-поганому», — Трамп.

Ндасс
автор Манула • 22 января в 18:33
Ответ дляНиколь1986
У нас вже тривога ...
Николь1986• 22 января в 18:34
Ответ дляМанула
У нас вже тривога ...
Днепр?
автор Манула • 22 января в 18:34
Ответ дляНиколь1986
Днепр?
так
чаревна• 22 января в 18:35
Главное, чтоб наши что то не вычудили
LudaSHS• 22 января в 18:35
Якщо трамп реально думає що саме це рецепт , то він буде дуже розчарований, якщо він по всьому так поверхнево, хм.
Witty• 22 января в 18:35
Ответ дляМанула
Чекаємо чим відповість рфія ...
’Ми теж дуже хочемо миру, тому дайте нам для захисту від фашистів донецьку, луганську, херсонську, запорізьку та дніпропетровську області і хай в України зі зброї буде лише каміння й палиці, щоб не нападали ці любителі війни’.
Ви чогось іншого чекаєте?
чаревна• 22 января в 18:38
Ответ дляWitty
Ви чогось іншого чекаєте?
А вы хотите продолжать воевать?
Ограничатся оккупированными территориями, ну и курскую придётся вернуть
LudaSHS• 22 января в 18:39
Ответ длячаревна
Скворєшнік витягнуть?
автор Манула • 22 января в 18:40
Ответ дляLudaSHS
Ага, спостерігаю за прогнозом Портнікова
Witty• 22 января в 18:40
Ответ длячаревна
А вы хотите продолжать воевать?
Чего хочет Украина ее никто не спрашивает. Тем более чего хочу лично я. Путину окончание войны совсем не нужно. Именно потому он требует больше, чем Украина в принципе способна уступить. Если б предложили мир по линии разграничения и этим ограничились, то этот мир уже давно бы был подписан, поверьте
LudaSHS• 22 января в 18:42
Ответ дляМанула
Тим, що по його думці, Трамп провалить перші спроби, путін відмовиться чи відморозиться ?
автор Манула • 22 января в 18:42
Ответ дляLudaSHS
Скворєшнік витягнуть?
Щось давно не лякали своїм х**шніком