Фима Собак• 22 февраля в 13:33
Фотошоп кнопка Harmonize (опция Perfect Blend)
Девочки, кто пользуется? Посмотрела сейчас видеообзор, я правильно поняла, сначала надо нажать "удалить фон" и потом появляется кнопка Harmonize? Я периодически пыталась ее найти, но безуспешно, делаю все вручную, задолбалась. Попробовать смогу только в понедельник в офисе, там бета-версия.
СкрипяСердцем• 22 февраля в 15:04
Гармонізація для того, аби різні шари по відтінку краще одне одному пасували. Тобто якщо у вас просто картинка одним шаром, то там немає що гармонізувати) Для яких цілей ви плануєте використовувати цю функцію?
Фима Собак
• 22 февраля в 23:05
Ответ дляСкрипяСердцем
Я саме про це з 1:15, але зараз зайшла у коментарі і читаю, що це нібито анонс майбутніх опцій шо наразі в розробці. Мені потрібно для того щоб вставляти вирізаний об´єкт (товар) у згенерований фон. Бо шеф хоче щоб я робила 7 фото одного артикулу за пару годин, з вирізанням різних ракурсів, ретачем, цветокором, перспективною трансформацією та пристосуванням до фону, але для мене це фізично не можливо. Шукаю можливості пришвидшити процес.
Фима Собак
• 22 февраля в 23:06
Ответ дляСкрипяСердцем
Та гармонізація, шо у нейрофільтрах, то не зовсім те шо мені потрібно.