Анонім Завгосп• 22 февраля 2025

куди можна поскаржитись на поліцейського?

колишній чоловік погрожує. працює в МВС. чесно, я не вірю, що це щось дасть, але раптом є дієвий механізм і ви про нього знаєте, я буду рада.
якщо чесно, я ще та розмазня і проти нього у мене сили немає...
в телефоні і в Вайбері заблокувала.
Мerida• 22 февраля 2025
У вас тёрки с бывшим, а не с полицейским. На полицейского вы можете жаловаться, когда он исполняет служебные обязанности, и делает что-то не так.
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляМerida
он угрожает тем, что носит огнестрельное оружие. что наркотики подкинет, что придет с гранатами. пока это пустые угрозы, но все же...
Володарка мрій• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
зробіть запис та подайте скаргу
його вижинуть з органів
Луноходик_Ик• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Фіксуйте це все - скріни, записи дзвінків.
Потім сюди заяву
https://mvs.gov.ua/work-with-citizens/elektronni-z...
Борець за гаманець• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Карма, зачем за мента выходили?
Королева Сарказма• 22 февраля 2025
А навіщо блокувати, щоб втрати можливість мати докази про погрози?
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
для того, щоб не чути всього цього лайна. це дуже виснажує.
Вумна, аж страшно• 22 февраля 2025
Если есть доказательства, идите к начальству, пишите заявление за угрозы и прочее. Если не подействовало- идете в прокуратуру и пишите заявление на участкового (или кто там будет этим заниматься.? Я честно не знаю).
Фокус-Покус• 22 февраля 2025
Вера, у вас опять веселуха?
Королева Сарказма• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Він носить вогнепал лише під час чергування?
Він всереться, коли писатиме рапорт про його застосування до цивільного. Про гранату взагалі смішно.
Королева Сарказма• 22 февраля 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Прокуратура наразі цим не займається
Луноходик_Ик• 22 февраля 2025
Ответ дляФокус-Покус
Вера, у вас опять веселуха?
А шо там вона?
Я вже 100 років про неї не чула
Вумна, аж страшно• 22 февраля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Прокуратура наразі цим не займається
А кто занимается?
Форточка• 22 февраля 2025
Так а що він хоче? Все фіксуйте. Дзвінки на запис
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
це погроза була, коли він прийшов до дитини. я потім обшукала його речі - не було ніякої зброї, це все були слова. я розумію, що це пусті погрози, але мені страшно. мені здається, психічно здорова людина ніколи не буде таким погрожувати, навіть без подальших планів
Фокус-Покус• 22 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
А шо там вона?
Я вже 100 років про неї не чула
Зараз дізнаємось, я хз, не слідкую. Знаю що є така, трохи божевільна
Алина-1240• 22 февраля 2025
Собрать все те угрозы,и сходить по месту его работы.в 9 или 8 у них что то типа мелкого совещания обычно-и там прославить с просьбой повлиять
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
він весь час говорить, що його ’відмажуть’ і що мені ніхто не повірить. а навіть якщо повірять, то все будуть за нього, тому що він герой, а я ніхто.
Лунтик-паунтик• 22 февраля 2025
Дзвоните на 102, повідомляєте про домашнє насильство. Вказуєте, що він поліцейський, повні дані про нього. Чекаєте наряд, пишете заяву приєо вчинення домашнього насильства, заповнююте форму оцінки ризиків вчинення домашнього насильства. Якщо ризик високий чи середній, на нього складуть протокол навіть без вашої згоди. Також випишуть тимчасовий заборонний припис. В базі МВС він буде вказаний як домашній насильник. За цим послідує службове розслідування, дисциплінарні стягнення і багато чого неприємного
Я погнала• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Герой кверху дырой. Если будет много шума, его никто отмазывать не будет. Утырок дешёвый
Santander• 22 февраля 2025
В якій поліції він працює? м. Київ?
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
у нього таких протоколів було багато(. останній - влітку. не було у нього ніяких наслідків, принаймні з його слів((. у нас було затишшя після того деякий час, він кілька разів мені пригадував ту історію, що мол, навіть догану не винесли, уявляєш, як здивувався? уявляєш, навіть якщо я б тебе вбив, мене все одно б відмазали. уявляю...
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляSantander
В якій поліції він працює? м. Київ?
Так. Поліція особливого призначення, штурмова бригада. І в МВС якусь посаду обіймає. Він отримав призначення вже після нашого розлучення, тому я толком нічого не знаю. Знаю тільки, що в нього ПОП, тому що бачила його у формі, шеврони і погони теж бачила. Все інше - з його слів.
Santander• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
У керівника поліції або його заступників є прийомні дні. Якщо нікому вас захистити, або ви не хочете відкриття провадження, то як варіант, йти до керівництва і казати, що вашому життю погрожує діючий поліцейський. Що ви просите втрутитися, бо в інакшому випадку будете змущені надати публічності цій історії та звертатися уже до міністра. Але у вас мають бути беззаперечні докази його погроз
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляSantander
Дякую за формулювання
Шикаю і викаю• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Фіксуйте всі погрози і пишіть заяву
Шикаю і викаю• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Зазвичай зброя отримується перед чергуванням і після нього здається, а не носиться з собою
Шикаю і викаю• 22 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Він служить у підрозділі ’Лють’? То він має бути на фронті. А взагалі він щорічно подає декларацію і там вказує місце служби
автор Анонім Завгосп • 22 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Так, він в ’Люті’. Ночує на базі в Хотянівці кілька ночей на тиждень. Знаю, що у нього були раніше бойові вильоти кожного тижня, але тепер ні. Дякую, що нагадали про декларацію - почекаю нової
Аноним ФЕЯ• 22 февраля 2025
В прокуратуру.