Джага-джага• 22 февраля в 20:44
Вы смотрели фильм Список Шиндлера?
Чучало яблуні• 22 февраля в 21:19
Звичайно
Нещодавно подивилася в оригіналі, ще раз по новому оцінила, як шикарно там усі грають, кожним поглядом
Порівнюючи з сучасними фільмами, просто якийсь недосяжний рівень, повне занурення в історію
Дюагональ• 22 февраля в 21:49
Ответ дляБулку Дай
Он пропагандистский . Не верю что это правда
Припускаю, що прикрашений, але ж були такі люди, які намагались робити те, що в їх силах. Цікаво, що спонукає вас не вірити ?
Булку Дай• 23 февраля в 09:31
Ответ дляДюагональ
Не верю в Абсолютное Зло , там кадры были как людей отстреливали из окна как в тире . Хотя… уже не знаю