Приму в дар• 27 января в 19:42
Ви бачили серіал "Ззовні"?
Як він Вам?
Творческий типаж• 27 января в 19:43
начинался интересно, первый сезон супер, а третий - совсем ничего не происходит , пол-события на все серии (((( растягивают ((((
Ручки-Крючки• 27 января в 19:44
смотрела, для меня довольно увлекательный сериал, хоть сюжет и слишком затянут, но смотреть все равно интересно
Невгамовна Бу• 27 января в 19:47
Так цікаво, що саме є розгадкою, цікаво сезон закінчився.
Я люблю такі, Тінь, Lost
Невгамовна Бу• 27 января в 19:48
Ответ дляТворческий типаж
дуже багато говорять парами, і ніхто всіх не зібрав і не проговорили групою
Все возможно• 27 января в 19:54
Дивитися, мені сподобався. Потім дивилась Темрява - то таке, не дуже. Люблю серіал ще Сотня, щось би подібне подивитися, можливо хтось порадить?
Где тут 0?• 27 января в 20:08
Так, дивилася, як тільки з´явився перший сезон.
Перший сезон класний. Інші - нудні. Третій ледь додивилася. Хочуть іще два зробити, я вже пас))
Где тут 0?• 27 января в 20:09
Ответ дляВсе возможно
О, я теж не розумію шаленства навколо Темряви. Мене ледь на 1 сезон вистачило.
Ручки-Крючки• 27 января в 20:13
Ответ дляВсе возможно
Сосны посмотрите