Надежда наш компас• 22 февраля 2025

Что принять -корвалол, или каптопрес?

при давлении 150 на 100, пульс 100. Муж болеет ОРВИ, скакнули эти показатели.
Престидижитатор• 22 февраля 2025
Каптопресс снизит давление. Корвалол просто успокоит, давление может снизится, а может и нет
Карамелька• 22 февраля 2025
Підвищений тиск і тахікардія. Вдома бета-блокатор є?

Якщо є підвищення температури, то може підвищитися тиск і прискоритися пульс.
автор Надежда наш компас • 22 февраля 2025
Ответ дляКарамелька

Підвищення темп-ри невелике -37.4. Вдома ще є бісопрол. Але ж він, наче, тиск не знижує.
Перша леді колгоспу• 22 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Мені знижує. Я б в такому випадку випила половинку каптопресу або таблетку бісопрололу
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую
Карамелька• 22 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Уповільнює пульс і знижує тиск.

Бісопрол показаний при:
- артеріальна гіпертензія;
- ішемічна хвороба серця (стенокардія);
- хронічна серцева недостатність із систолічною дисфункцією лівого шлуночка у комбінації з інгібіторами АПФ, діуретиками, у разі необхідності – серцевими глікозидами.
Ответ дляПерша леді колгоспу
А яку дозу?
Засомневаю• 22 февраля 2025
Можно ещё две ношпы
Карамелька• 22 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
А яку дозу?
У Вас яке дозування?

Мінімальне дозування препарату 2,5 мг.

Приймаю препарат на основі бісопрололу у дозуванні 5 мг.
Ответ дляКарамелька
У Вас яке дозування?

Мінімальне дозування препарату 2,5 мг.

В мене 2.5
Карамелька• 22 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
В мене 2.5
Нехай прийме таблетку Бісопрол у дозуванні 2,5 мг. Через хвилин 30 виміряє АТ. Якщо недостатній ефект, можна ще додати 2,5 мг.
Ответ дляКарамелька
Дякую.