Баррикадница• 23 февраля 2025
Чаны, бассейн, аквапарк в Трускавце или рядом?
Будем с ребенком в Трускавце 5 дней. Очень любит воду. Подскажите, пожалуйста, где-то есть поблизости хороший чан или бассейн в отеле или аквапарк, может, термы?
Показушница• 23 февраля 2025
В Женеве и миротеле есть спа. За отдельную плату пускают из других отелей. Но в миротеле не всегда
Вишневий цвіт• 23 февраля 2025
Аквапарках нет, про чаны тоже не слышала, бассейн есть в каждом крупном санатории. Но это не тот курорт , тут воды пьют, с лечебной целью
Мадам Подлинник• 23 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
+1 за Женеву. І ціна нормальна
Баррикадница
• 23 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Спасибо
Показушница• 23 февраля 2025
Ответ дляБаррикадница
Спасибо
В ресторане На горизонте хорошая детская комната, вам ребенка вечерами как-то надо будет развлекать. В Дон япон норм суши и тоже маленький детский уголок
Баррикадница
• 23 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Благодарю!!! Да, развлекать нужно с утра до вечера
Заліковий троль• 23 февраля 2025
Дівчата, може хтось порекомендує санаторії куди варто поїхати оздоровитися мамі 50 років. Має проблеми з серцем, гіпертонією, цукровим діабетом. Ну і в цілому оздоровитися і набратися сил.
Заздалегідь щиро дякую за рекомендації.
Вишневий цвіт• 23 февраля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Заздалегідь щиро дякую за рекомендації.
Шахтар хвалять, Південний, Трускавець від СБУ. Але, є багато захворюваннь серця, при яких нафтусю треба з обережністю вживати, радьтесь з її кардіологом
Oksana0612• 23 февраля 2025
Аквапарк три сини і донька в Східниці але тільки в теплу пору року, чани не популярні в Трускавці це швидше Славське і далі до Закарпаття, Фоанківщини та і дітям перебування в них обмежене.
Заліковий троль• 23 февраля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Це 3 різні санаторії, вірно?
Дякую за поради, будемо дізнаватись.
Баррикадница
• 23 февраля 2025
Ответ дляOksana0612
Дякую.,Про цей аквапарк чую вже не вперше. Відкладемо до літа
Пищалка• 23 февраля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Почему это не тот?
Есть рядом 3 сына и дочка- там есть аквапарк - но работает он только летом.
А так в каждом крупном локе есть бассейны и сауны, помимо воды
Пищалка• 23 февраля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Заздалегідь щиро дякую за рекомендації.
Мне очень нравится ДиАнна в Сходнице.
Маргаритка777• 23 февраля 2025
У Східнці дуже гарний чан. Crona Hotel. І територія, та і взагалі все там супер. Чани краще брати у середу, пятницю
Фиктивная• 23 февраля 2025
В Mirotel гарний СПА, 2 великих басейна - спортивний класичний і окремо релакс з джакузі, дитячий для зовсім крихіток.
Вишневий цвіт• 23 февраля 2025
Ответ дляПищалка
Почему это не тот?
Вы как здрасьте, абы пять коп вставить, при чем тут Сходница к Трускавевцу?? Рядом- это 20 км через перевал, и не работает аквапарк зимой
Пищалка• 23 февраля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Ой, простите. Я просто не в курсе, что 20 км - это очень далеко
Гуляю босоніж• 25 февраля 2025
Ответ дляOksana0612
там ціни захмарні. Краще вже у Львові оселитись і ходити в аквапарк
Калинові вуста• 25 февраля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
У Львові навіть львів´яни оминають аквапарк. Не варто
Гуляю босоніж• 25 февраля 2025
Ответ дляКалинові вуста
чому? звичайний аквапарк, краще ніж Тернопіль як мінімум
Ответ дляЗаліковий троль
Заздалегідь щиро дякую за рекомендації.
я б Трускавець при гіпертонії взагалі не радила, там для гіпертоніків дуже складний клімат, часто змінюється погода, атмосферний тиск і то все б’є по голові. Хоча вода при цукровому діабеті хороша.
Заліковий троль• 11 марта 2025
Ответ дляfedovik
А куди радите?
Зубачистка• 12 марта 2025
Ответ дляЗаліковий троль
А куди радите?
Свалява, Поляна, Шаяни, там приємніший клімат, вода для діабету теж хороша. Раніше ще в Миргород їздили, але зараз то мабуть не варіант