Хата на мати• 23 февраля в 14:38

Протузии в позвоночнике, что вам помогло?

Ударно волновая терапия помогает? Или массаж у специалиста? Что вам лучше всего помогло?
ЯспАкойнаЯ• 23 февраля в 14:40
Пока ничего, а судя по отзывам теперь так и будет. Главное чтобы хуже не было
Залізний кіготь• 23 февраля в 14:40
По протрузіям ще й бити?
Залізний кіготь• 23 февраля в 14:41
Фізра регулярна, хороший матрац і подушка.
автор Хата на мати • 23 февраля в 14:41
Ответ дляЗалізний кіготь
По протрузіям ще й бити?
Невролог назначает, там же не просто удары
tarveldy• 23 февраля в 14:42
Постійний спорт, елементарна зарядка хвилин 15-20 вже краще
автор Хата на мати • 23 февраля в 14:42
Ответ дляtarveldy
Спорт есть, только не регулярный к сожалению.
вкрации• 23 февраля в 14:44
Автор ви впевнені що болі від протрузій?
А шо сталося?• 23 февраля в 14:47
Енерготерапевт. Божествене вирівнювання і бари. Є в інста дівчинка. Онлайн
tarveldy• 23 февраля в 14:47
Ответ дляХата на мати
Спробуйте зарядку щоранку
Электричка• 23 февраля в 14:50
Силові та функціональні вправи для закачування м´язів спини, щоб вони максимально ефективно підтримували хребет. Не підіймати важкого. Уникати тривалих не фізіологічних положень тілі (нахил). Підібрати матрац та позу для сна (наприклад на боку з подушкою між колінами.
Я-ваш шанс• 23 февраля в 14:51
Ответ дляЭлектричка
Ось єдиний гарний варіант 👍
Закачувати мʼязи спини. 3 рази на тиждень в тренажерному залі.
Є ефект, в мене спина боліла неймовірно, зараз 2 місяці ходжу в зал, стало набагато легше, і осанка вирівнюється.
Губи до вух• 23 февраля в 14:51
Плавання,але активно,по 4 год в неділю,деколи з тренером.
Не гавкаю- но охраняю• 23 февраля в 14:53
Ответ дляА шо сталося?
Енерготерапевт і божественне вирівнювання....онлайн в інсті ...
Це пишуть і дають поради якісь чумачеччі
вкрации• 23 февраля в 14:55
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ось єдиний гарний варіант 👍
Закачувати треба з умом і тренером,бо можна собі гриж наробити.Ви знаєте скільки хворих після качалок
Майская киска• 23 февраля в 14:57
Кинезо терапия помогла, массажы были до одного места мне.
А шо сталося?• 23 февраля в 15:00
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні, ви що. Вона і вдома приймає. І не бабка. І займає гарну посаду в провідній компаній нафтогазу. Не кидаю посилання, але знайти реально
Я-ваш шанс• 23 февраля в 15:02
Ответ длявкрации
Ось обов’язково треба вставити свої 5 копійок))
Зрозуміло, що закачую з умом і під доглядом тренера і автору це рекомендую.
Бойова• 23 февраля в 15:02
Спорт зал. Мені від всього допомагає. Але займатись треба з тренером, краще з реабілітологом, який розуміє які вправи на користь, які шкодять. Я коли ходжу в зал то нічого не болить. Коли випадаю на місяць і більше то відчуваю всі свої проблеми зі спиною і з колінами.
Губи до вух• 23 февраля в 15:03
Ответ длявкрации
То ясно,що з розумом.можна так травмуватися,що ще гірше буде.
Электричка• 23 февраля в 15:03
Ответ длявкрации
З умом треба все робити, навіть попку підтирати...
вкрации• 23 февраля в 15:04
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви й слова не написали про тренера
Тень льва• 23 февраля в 15:04
Я плавала багато, проблем не було. Перестала плавати, стола гірше
Я-ваш шанс• 23 февраля в 15:05
Ответ дляГуби до вух
Це точно.
Спортзал єдине, що мені допомогло від болю 24/7.
І на масажі ходила, і на кіне, а толку було 0, поки сама зі своїм тілом не стала працювати.
Электричка• 23 февраля в 15:06
Ответ длявкрации
Ви й слова не написали про тренера
Вона ще також не написала що під штангою стояти не можна і воду з калюжи пити. Ще цінні поради, капітан очевидність будуть?
вкрации• 23 февраля в 15:07
Ответ дляЭлектричка
Вам ні на кого,яд випустити? Чи не з тієї ноги прокинулися?)
Электричка• 23 февраля в 15:08
Ответ длявкрации
А нащо ви пишите про очевидні речі? Ще щось порадьте очевидне! Руки мити, зуби чистити, що ще? Як ми бів ваших цінних порад жити то будемо!!!
автор Хата на мати • 23 февраля в 15:08
Ответ длявкрации
Да, делала мрт
автор Хата на мати • 23 февраля в 15:10
Ответ дляМайская киска
Тоже слышала о ней
вкрации• 23 февраля в 15:10
Ответ дляХата на мати
Да, делала мрт
Протрузії в більшості випадків,болей на дають.Може бути міофіцальний синдром наприклад.А що у вас за симптоми?
автор Хата на мати • 23 февраля в 15:11
Ответ дляТень льва
Ох, это проблема, не так уж и много мест где можно поплавать у нас