Морожена_курка• 25 февраля в 11:03

Кому тяжко ходити, як справляєтесь…

Я ще доволі молода і мені страшно жити . Десь рік тому зʼявились болі в тілі , я повʼязую це з сильним стресом, півроку як я хворію і мучусь з страшними болями… Не можу ходити в прямому сенсі… хожу повільно. Лікувалась у неврології 🫣У мене просто відчай як жити і прийняти хворобу
Будьте так ласкаві• 25 февраля в 11:22
Ответ дляМорожена_курка
Біль трохи стихає як лежу в одному положенні , заспокоююсь. Вище пишуть про нові обстеження , лікарів … я елементарно не можу дібратися по місту 🫣
У вас в карте должен быть записан диагноз. Напишите сюда, может что-то посоветуют.
So_so• 25 февраля в 11:22
Ответ дляМорожена_курка
В каком Вы городе?
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:22
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я не вдома зараз … звісно є в виписці , скину
Ответ дляSo_so
В каком Вы городе?
Київ
Будьте так ласкаві• 25 февраля в 11:23
Ответ дляРоза в вазі
Удалено администрацией...
Роза в вазі• 25 февраля в 11:23
Ответ дляБудьте так ласкаві
Удалено администрацией...
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:26
Я боюсь, що це артрит 🫣
Некомильфо• 25 февраля в 11:29
Ответ дляМорожена_курка
Я боюсь, що це артрит 🫣
автор,в роду есть с таким диагнозом?
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:30
Ответ дляНекомильфо
автор,в роду есть с таким диагнозом?
Дідусь мучився з болями , але чіткого аналізу не мав.
Дайте подуться• 25 февраля в 11:30
Ответ дляSo_so
- Я в отчаянии как жить и принять эту болезнь
- Какую?
- Точно не пам´ятаю.
Это точно. Так автора беспокоит болезнь, что она даже названия ее не знает.
So_so• 25 февраля в 11:31
Ответ дляМорожена_курка
Я боюсь, що це артрит 🫣
Я могу в Киеве Вам посоветовать хорошего невролога.
https://neurologist.com.ua/uk/nevrolog-kyiv/
Пономаренко Юрий Владимирович
Дайте подуться• 25 февраля в 11:31
Ответ дляМорожена_курка
Я півроку лікуюсь , стаціонар , курс уколів , препаратів
Так від якої хвороби півроку лікуєтеся, та ще й в стаціонарі?
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:31
Ответ дляДайте подуться
Яка різниця , що там написано , якщо я жити нормально не можу 😭😭😭і півроку ніякого покращення
Дюймовочка• 25 февраля в 11:32
Ответ дляМорожена_курка
Діагноз я точно не памʼятаю. Робила мрт , є протрузіі, але біль по всьому тілу , в кінцівках
Це не від протрузій. Грижи і протрузії є навіть у спортсменів
So_so• 25 февраля в 11:34
Ответ дляМорожена_курка
Вы действительно так думаете?((
Артрит исключает ревматолог. Это не такое сложное для диагностики заболевание.
Если ревматолог ничего не нашел, идите к психиатру, выйдете из этого замкнутого круга и потом будете думать что дальше.
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:34
Ответ дляДюймовочка
Мені і відповіли , що протрузіі не даватимуть подібного болю. І лікарі не знають , що мені приписати 🫣останнє шо я приймала комплекс вітамінів , мелбек, зонік.
Дюймовочка• 25 февраля в 11:35
Ответ дляМорожена_курка
Так може ви не те лікуєте, не думали про це?
So_so• 25 февраля в 11:35
Ответ дляМорожена_курка
А психиатр Вас консультировал?
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:35
Ответ дляSo_so
Вы действительно так думаете?((
Я була тільки у неврологів … я відчуваю запалення і набряклість кінцівок. Я приймала деякий час антидепресанти, я б не хотіла до них повертатись взагалі
Дюймовочка• 25 февраля в 11:36
Ответ дляМорожена_курка
Ви були у ревматолога? Що він каже?
І ви пишете про антидепресанти-що приймаєте, хто призначив, як довго пʼєте?
Будьте так ласкаві• 25 февраля в 11:36
Ответ дляМорожена_курка
Вам выше посоветовали врача. Вы хотите лечиться или просто поныть пришли?
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:37
Ответ дляSo_so
А психиатр Вас консультировал?
Я постійно з тривожним станом… І мала тяжкі депресії , лікувалася , приймала ад, того року була в стаціонарі 🫣
So_so• 25 февраля в 11:38
Ответ дляМорожена_курка
В чем проблема сходить к ревматологу в Киеве? Вы ведь понимаете, что раз Вы лежали в стационаре, то там явно Вас обследовали и в случае необходимости назначили бы консультацию ревматолога.
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:38
Ответ дляДюймовочка
Ви були у ревматолога? Що він каже?
Приймала , психіатр призначав , більше року прийому
Десь так, але...• 25 февраля в 11:38
Ответ дляМорожена_курка
А почему тогда не хотите возвращаться к АД?
Дюймовочка• 25 февраля в 11:38
Ответ дляМорожена_курка
Тяжка депресія лікується мінімум рік
So_so• 25 февраля в 11:39
Ответ дляМорожена_курка
Ну вот, я Вас потому с первого же поста и спросила почему невролог Вас лечит, если Вы пишете как типичный пациент психиатра.
Сейчас дам Вам контакт.
Дюймовочка• 25 февраля в 11:39
Ответ дляМорожена_курка
І як ви себе почували на АД? Що приймали?
автор Морожена_курка • 25 февраля в 11:39
Ответ дляДесь так, але...
Тому що вони мають багато побічок, я стала не я , без емоційна , вага , памʼять все погіршилось , там побічок на сторінку
So_so• 25 февраля в 11:40
+380675089054 Ветров Сергей Дмитриевич,
Зав отделением пограничных состояний, 8 больница, Киев