Я шалунья• 26 февраля в 21:57
Как вы определяете что человек не имеет ВО ?
Сразу заметно по человеку что он не имеет высшего образования ?
По каким признакам ?
Душка-свекрушка)))• 26 февраля в 21:58
Украинское во никак не определить) оно что есть, что нет)
Апофиозная• 26 февраля в 21:59
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А росіянське можна?
Єдина Країна• 26 февраля в 21:59
Ответ дляДушка-свекрушка)))
@ацапське взагалі не визначається по життю
После шести ни-ни• 26 февраля в 21:59
Наші з ВО навіть англійської не знають. І не можуть вирішити завдання з математики за 6 клас 😂 ніяк
Душка-свекрушка)))• 26 февраля в 21:59
Ответ дляАпофиозная
А росіянське можна?
У вас уже везде они мерещатся
Масяня Я• 26 февраля в 22:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А кацапське?
Єдина Країна• 26 февраля в 22:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У вас уже везде они мерещатся
Ну а як вони лізуть на наші території ?
Задрали ((
Апофиозная• 26 февраля в 22:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У вас уже везде они мерещатся
Так . І ?
Душка-свекрушка)))• 26 февраля в 22:00
Ответ дляЄдина Країна
Ну а як вони лізуть на наші території ?
Задрали ((
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 26 февраля в 22:01
Інколи можна визначити, але в більшості випадків ні. І це стосується старшого покоління. По молоді особисто я не можу взагалі зрозуміти.
Єдина Країна• 26 февраля в 22:01
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Удалено администрацией...
Творю чудеса• 26 февраля в 22:02
Как в анектоде- у меня на фирме два человека с высшим образованием- уборщица и охранник
Вбигудях• 26 февраля в 22:03
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ой,да прям, а то вы заграничное определите. Муж работает с теми кто Оксфорды и кембриджи заканчивал,один он 4 курса украинского политеха нашего маленького города, а зп у всех одинаковая.
Душка-свекрушка)))• 26 февраля в 22:04
Ответ дляТворю чудеса
Он выше новостей перечитали, в стойку встали)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 февраля в 22:04
Ответ длябибизяна
Нипонял сцути вапроса.
У Вас видать не одно ВО.
Творю чудеса• 26 февраля в 22:04
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Главное, чтобы в стойке упор был)
БолеИменее• 26 февраля в 22:11
Ответ дляПосле шести ни-ни
Зараз такі завдання в 5 класі, що чоловік технарь з двома ВО не може виконати. Вірніше навіть інколи зрозуміти що хочуть від дитини в тому завданні.
А в першому класі над одним завданням думали всі родичі. Жодні батьки в класі не зробили. Не те що діти
После шести ни-ни• 26 февраля в 22:24
Ответ дляБолеИменее
Да прям 😂і як мої навчаються досі самі 7 і 9 класи без батьків ?
Чудо?
Тихомандражная• 27 февраля в 00:50
Ніяк, вже відходять в минуле покоління напів писемних бабусь з освітою в 3 класи.
Якщо це не відверті маргінали чи недалекі люди, на зразок героїв скандальних ток шоу, то різниці не помітите.
Знаю мужчину без во, який дуже ерудований, цікавиться історією, грав в аматорському театрі і мав досить творче хобі. При цьому професія звичайна робітнича і працює по спеціальності.
Щоразу дивуюся, бо він значно ерудованіший, ніж його співрозмовники з во.
І для порівняння я - вища во і червоний диплом, але і пам´ять погіршилася, і в спілкуванні не впевнена в собі здається, що кілька слів зв´язати не можу.