дама_из_декрета• 07 февраля в 16:58

У кого діти чи знайомі минулого року провалили нмт?

Цікавить такий момент:
1) якщо не подолав поріг з якогось предмету, чи дозволять складати наступний предмет чи іспит припиняється одразу?
2) чи генерується якийсь сертифікат з балами з тих предметів, з яких подолав поріг?
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 16:59
Чи позаминулого чи позапозаминулого :)
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:00
Бали зразу видно після!! прохолдження. Потім їх перевести за шкалою
Ви чого боїтесь.
Цього року буде два блоки. Поки не сказали коли саме бали покаже.
Щось не спиться• 07 февраля в 17:02
Если хоть один предмет провалили, то ничего не генерируется, бери шинель иди домой.
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:05
Ответ дляЗайканалужайке
Ви чого боїтесь.
Я ж не про бали питаю, я про поріг.
Мені треба сертифікат лише з математики, інші предмети я можу не набрати поріг 100 балів. От боюся, що не здам укрмову і до мого предмету взагалі черга не дійде, або боюся, що не отримаю сертифікат з результатами взагалі, якщо завалю предмет за вибором.
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:06
Ответ дляЩось не спиться
Тобто якщо я завалила укрмову, математику вже не здаю?
Якщо здала укрмову, математику і не здала історію, у кабінеті на нмт як результат показує ’не склав’ без розшифровки?
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:08
Ответ длядама_из_декрета
Я ж не про бали питаю, я про поріг.
Ще раз, то не бали за 200 б шкалою. То бали нмт і з кожного предмету різні. От саме за ними і поріг. Взагалі хоч цікавились які порогові з математики цього року? Черга дойде. , то в першому блоці
Вступ за кордон?
Щось не спиться• 07 февраля в 17:09
Ответ длядама_из_декрета
Моя сдала. В классе было двое не сдавших, как у них это происходило, я не в курсе. Знаю только, что никах сертификатов и ничего подобного им не давали.
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:09
Ответ дляЗайканалужайке
Вступ за кордон?
Ні, то для себе.
Щось не спиться• 07 февраля в 17:09
Ответ длядама_из_декрета
Я ж не про бали питаю, я про поріг.
Если завалите, то ничего не получаете
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:10
Ответ длядама_из_декрета
Ні, то для себе.
Ну то здайте і побачите бали в кінці. 5 з 32 то пороговий. Що на онлайн порталі набирали?
Пиона• 07 февраля в 17:10
НМТ це цілісний тест. Якщо хоча б з одного предмету не набрав поріг- іспит вважається не зданим. Ніякого згенерованого сертифікату по іншим предметам не буде. Не склав - можеш спробувати через рік.
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:10
Але бали побачите. Наприклад 2 чи 3 з 32
сладкий_ноябрь• 07 февраля в 17:11
Ответ дляПиона
А якщо склав, через рік покращити можеш результат, здавши його знову?
Щось не спиться• 07 февраля в 17:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Да, хоть каждый год.
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:12
Ответ дляЩось не спиться
Если завалите, то ничего не получаете
У вас таке було? Що відображається в персональному кабінеті?
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:13
Ответ дляЗайканалужайке
В персональному кабінеті?
Іспит перерветься?
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:13
Ответ длядама_из_декрета
Та на екрані побачите, а в кабінеті не буде нічого, бо сертифікат Один
Щось не спиться• 07 февраля в 17:13
Ответ длядама_из_декрета
У меня не было. В кабинете в случае завала ничего не отображается. Тест не сдан, допобаченя.
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:14
Ответ длядама_из_декрета
В персональному кабінеті?
Іспит перерветься?
На екрані після тесту
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:15
Ответ дляЩось не спиться
Ну тоді чому ви думаєте, що нічого не відображається? Можливо там відображається 0, 32, 0, 0 - іспит не складено. Мене б це влаштувало.
Щось не спиться• 07 февраля в 17:16
Ответ длядама_из_декрета
Короче, пока время есть, штудируйте остальные предметы. Укр мову, историю Украины и любой другой предмет на выбор. Учите так, что б хоть минимальный порог пройти. Иначе не видать вам оценки за математику
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:16
Ответ дляЩось не спиться
Щось так не хочеться :)
Щось не спиться• 07 февраля в 17:17
Ответ длядама_из_декрета
Щось так не хочеться :)
Ну, выходите замуж за богатого и не нужно будет работать.
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:17
Ответ длядама_из_декрета
Так а чому принципово кабінет?
автор дама_из_декрета • 07 февраля в 17:18
Ответ дляЩось не спиться
Мені не для вступу, я вже писала. І працюю я з задоволенням, і заміж вийшла майже за багатого :)
Кумедна• 07 февраля в 17:18
Ви складаєте всі чотири предмети у будь-якому разі. Сертифікат ви отримуєте один з усіх чотирьох предметів. Тобто якщо виявиться, що ви не склали хоч один, то сертифікату ви не отримаєте.
Ответ дляЗайканалужайке
Так а чому принципово кабінет?
Тому що мені не для вступу, мені для фіксації балів з одного предмету.
Кумедна• 07 февраля в 17:19
Ответ длядама_из_декрета
Бали ви побачите
Щось не спиться• 07 февраля в 17:19
Ответ длядама_из_декрета
Я поняла, что это вам для работы надо. Наверное репетитор по математике, к экзаменам готовите.
Зайканалужайке• 07 февраля в 17:20
Ответ длядама_из_декрета
Фіксації куди? Ви ж писали, що для себе. НМТ - единий іспит. Якщо щось одне не здали, то в кабінеті сертифіката не буде.