За что мы воюем, если продаем нашу землю, не одним так другим. тем более там нет четких критериев, с нас доят за прошлую помощь, потом окажется и за новую придется.
Уже разрабатывают плюшки тем кто вернется воевать с границ, снизят мобилизационный возраст. Такое впечатление что по частям уничтожаем землю и людей, ради чего!? чтобы быть рабами?
От последних новостей про передачу полезных ископаемых я в шоке
Nathalie27• 26 февраля в 22:59
Ответ для_Katya_1985
я не розумію чому радіти? там немає взагалі ніяких гарантій безпеки, тупо роздати дохід
не знаю, це мене вводить у відчай і взагалі не розуміння навіщо ця війна і далі триває на таких умовах ганебних
То може вступите з нами в діалог? Чи у Вас прописані тільки шаблони без дискусій?
Кросівки оригінал• 26 февраля в 22:59
Ответ дляSantaMonika
Викупили у вас. За зимню тисячу
Я взагалі ніде не встигла, бля 😂
Ответ дляNathalie27
в який діалог? саркастичний? бо нормальнихпитань я тут не побачила, тільки сарказм
чи ви хочете щоб я написала план для майбутнього України?
так він не сподобається, то всі і згодні з тим що відбувається зараз і на всі умови що нам втюхують, які погірше ніж були у 2013-2014 роках
олена олена• 26 февраля в 23:02
Ответ для_Katya_1985
Ок. Як зупинити?
SantaMonika• 26 февраля в 23:03
Ответ для_Katya_1985
Я не згодна, але що ви пропонуєте нам зробити? Конкретно?
Те доходы с ресурсов миф. Я долгие годы обслуживала 2 крупных карьера. То что реально платилось за надра были такие брызги в сравнении с прибылью... Раз в 3 года налоговая вздрючивала и требовала перерасчет, выкатывая совсем иные суммы. Примерно 1-1,5 года шла борьба в судах. Отбивались, выдыхали. И к следующей проверке по новой. Поэтому рассказы про формирование бюджета государства… про бюджет судей могу многое рассказать, про бюджет начальника налоговой тоже, а про государство… даже смешно, оно в схеме не задействовано 🤷♀️
Nathalie27• 26 февраля в 23:04
Ответ для_Katya_1985
Що Ви конкретно пропонуєте і яке Ваше бачення майбутнього без підписання цієї угоди?
Ответ дляSantaMonika
конкретно змінити вже керівництво, воно нас веде у бездну
ми залишимось ні з чим через декілька років таких дій і умов
але ж то ніхто не спонсує, тому сидимо і чекаємо
а я спостерігаю, і так, тут обговорюю, цього ще не заборонили
SantaMonika• 26 февраля в 23:06
Ответ для_Katya_1985
Ок. На кого змінювати будемо ?
олена олена• 26 февраля в 23:06
Ответ для_Katya_1985
А як зміна керівництва пуйла зупинить? Він своєї мети не досяг ще, зупинятися не планує
Nathalie27• 26 февраля в 23:07
Ответ для_Katya_1985
Чому Ви вважаєте, що зміна керівництва України змінить відношення інших країн до нас?
Ответ дляолена олена
я не знаю які там дипломати ведуть перемовини і які там цілі
нам цього ніхто не озвучує, роблять зараз як вигідно керівництву, щоб війна не припинялась
олена олена• 26 февраля в 23:08
Ответ для_Katya_1985
Пуйло план свій озвучував. Що з цим робити?
Ответ дляолена олена
не слухаю його...
а без підтримки інших ми як вигребемо це? це просто приректись на самогубство, повільненько, але зі знищенням людей
олена олена• 26 февраля в 23:11
Ответ для_Katya_1985
не слухаю його...
Чому без підтримки? Європа підтримує три роки. Штати теж. Підтримували. А далі ніхто не знає, як буде. Але точно одним помахом руки Зе війну не зупинить. Як і будь-який інший президент
Nathalie27• 26 февраля в 23:11
Ответ для_Katya_1985
не слухаю його...
Тобто Ви не хочете залишитись без підтримки, але і не хочете приймати угоду Трампа? Вам шашечки чи їхати?
Ответ для_Katya_1985
Що «спонсує»?
ВалюШок-d20a• 26 февраля в 23:13
Ответ дляNathalie27
Мені їхати,але я не автор,тільки б уже скоріш тронутись з місця
Ответ дляNathalie27
угода яким числом виникла? чи домовлялись ми про це одразу? а які умови можуть бути ще?
олена олена• 26 февраля в 23:16
Ответ для_Katya_1985
Послухайте, ніхто не каже, що це супер угода і ніхто їй не радіє. Просто вибір у нас зараз невеликий. Можливо, це єдиний шанс уникнути повної окупації. І то, лише шанс, а не гарантія. Але доведеться ним скористатися. На жаль, вибору просто нема
VivaForever• 26 февраля в 23:17
Ответ дляSantaMonika
Який у вас свій план зупинення війни ?
Ну понятно же чтобы Трамп дожимал Россию а не нас, шантажировал их санкциями
олена олена• 26 февраля в 23:19
Ответ дляVivaForever
Є одна проблема - Трамп не згодний. У нього своя вавка в голові. Це поза зоною нашого впливу.
А так да, ідеальний план
Джулияробертс• 26 февраля в 23:20
Ответ дляSantaMonika
Ок. На кого змінювати будемо ?
Юля, дайте жінці шанс проявити себе як хитромудрого політика
Valentina shop2020• 26 февраля в 23:22
Ответ дляолена олена
От оккупации Росси,попали в руки Америки,это тоже своего рода оккупация,это было ясно с самого начала,но тут все орали ,матрёшки
олена олена• 26 февраля в 23:23
Ответ дляValentina shop2020
Америка нас як народ, як націю знищувати не буде. А параша має саме таку мету.
А залежність від когось - це завжди погано. Краще бути вільними, багатими і незалежними
Ответ дляJENYABEST
Это точно, у меня и не было земли, будет наверное 2×2...
Это идеологически за свою землю, за свои ресурсы ...а по факту за олигархов и их владения.
Такое попалось на фб:
Как зоопсихолога меня не перестают удивлять реакции глыбинного нарида.
ну казалось бы, какая тебе разница кто осваивает недра?
это должно волновать максимум сто человек в стране.
те кто купил лицензии и те кто получает откаты за эти лицензии.
они должны возмущаться и бороться за суверенное право воровать.
на жизни остальных это даже теоретически никак сказаться не может. рабочих нанимать будут, какие-то налоги платить будут.
но нет.
пэрэсичный озабочен, чтоб воровали спивгромадяны.
ну вот чего мне переживать когда у Ахметова отберут лицензию на нефть, газ и железо, у Коломойского на марганец. а у Бродского на ильменит?)
а они шебуршаться)
неужели надеются на долю в прибыли?))))
но нет.
а они шебуршаться)
неужели надеются на долю в прибыли?))))
Valentina shop2020• 26 февраля в 23:26
Ответ дляолена олена
Мы сами себя уничтожим,нищетой,голодом и болезнями,вы думаете нам Америка добра желает,им нужны наши земли
VivaForever• 26 февраля в 23:26
Ответ дляолена олена
Почитала я ’русских мирных’ сегодня.пишут перемирие будет, но если братский славянский народ не прекратит РУСОФОБИю, через несколько лет снова будет война. А мы не прекратим русофобию,мы их ненавидим
олена олена• 26 февраля в 23:26
Ответ дляValentina shop2020
Скажімо так, якщо завтра по Києву пройдуться американські солдати, я буду спокійно жити своїм життям, в Україні . А якщо рашистські - жити швидше за все не буду. І України не буде. Ось такий вибір