всегдаДаДа• 28 февраля в 19:26
Я людина, яка нічого абсолютно не представляє із себе.
Нульова. Пуста. Але постійно в голові маю що я повинна і хочу бути дуже багата, мати якусь свою силу, лідерство і взагалі допомагати іншим, при цьому не можу допомогти сама собі. Що то за психологічна форма відхилення?
Пекельнi Борошна• 28 февраля в 19:27
Ответ дляАльфасамка
тут 99% таких.
Єдина я шось представляю
Вас що розблокували.....
всегдаДаДа
• 28 февраля в 19:27
Ответ дляАльфасамка
тут 99% таких.
Єдина я шось представляю
😂ваша самооцінка топ.
всегдаДаДа
• 28 февраля в 19:31
Ответ дляярослав-a99f
Чому вы ввирішили , що ви така ?
Тому що це правда.
ярослав-a99f• 28 февраля в 19:33
Ответ длявсегдаДаДа
Тому що це правда.
Чому нульова і пуста,? ким працюете? Можете написати мені в особисті..
Стильна штучка• 28 февраля в 19:38
я теж таке
зараз не працюю (і не хочу)
як мати для дитина - якась галіма здається(
лише наекономила на 3 квартири, єдине що гарно в мені
зараз не працюю (і не хочу)
Викупана• 28 февраля в 19:39
Ну есть такое, пустая. Вот может в эти минуты в нашу сторону Томагавки пускают. А вы тут переживаете что не фея и колдовать не умеете.
Жинси на дитину• 28 февраля в 19:42
Ну, кролики це не тільки цінне хутро. Ну і з фантазіями і бажаннями у вас все не погано так
Пиу!Пиу!• 28 февраля в 19:56
І у мене теж саме.
Я думаю, це суспільство диктує про успішний успіх і ми у своїй голові самі себе так позиціонуємо. По факту, справжніх лідерів одиниці.
палка-копалка• 28 февраля в 20:52
Ответ дляАльфасамка
тут 99% таких.
Єдина я шось представляю
Сама яскрава.... В своїй палаті