Млинці зі смайликом• 28 февраля в 19:56

Хто розбирається у питаннях відпусток?

Якщо мене на роботі переводять на іншу посаду чи залишається в мене та сама кількість днів відпустки? Наприклад в мене залишилось 50 днів відпустки приблизно чи згорають вони на новій посаді?
Тумба-юмба• 28 февраля в 20:01
Не згорають.
Оновлена версія• 28 февраля в 20:09
Якщо саме переводять, то відпустка залишається
НеКонец-Света• 28 февраля в 20:12
якщо в межах однієї юридичної особи - нічого нікуди не дінеться. якщо різні - то тоді вам мають виплатити компенсацію або перевести гроші на нову юрособу
Телефон Рубика• 28 февраля в 21:59
Та відпустка, що зароблена - нікуди не дівається, а от кількість днів відпустки на новій посаді може бути іншою. В наказі про переведення буде написано. Це буде зарахунок днів додаткової відпустки.