Грушки-яблочки• 28 февраля в 20:07

Вас або ви "підсиджували" когось на роботі?

Як це було? Поділіться будь ласка своїм досвідом.
Я сьогодні зрозуміла, що навіть про прості речі, не варто говорити колегам, все може бути використане проти вас((
Где тут 0?• 28 февраля в 20:09
Ни я, ни меня, работала сама на себя
Полтавська галушка• 28 февраля в 20:10
Дуже важкий досвід
Мене в перли з компанії яку я створила ..
Тільки позакривала гельштати ((
Показушница• 28 февраля в 20:12
Ой...всяке було. Скажу точно- ви абсолютно прааі з приводу розмов з колегами
Молчалка• 28 февраля в 20:12
Ответ дляПолтавська галушка
Дуже важкий досвід
Тільки позакривала гельштати ((
Як?😢 Хто… це ж ваша компанія. Ви мали співвласника?
Где тут 0?• 28 февраля в 20:13
Ответ дляПолтавська галушка
Дуже важкий досвід
Тільки позакривала гельштати ((
Це як?
_Alekssandra_• 28 февраля в 20:15
Навіть прості речі не варто говорити колегам - 100%.
Людина людині - вовк.
Ви отримуєте досвід і це добре.
А навіщо Вам чужі історії? Кожна історія унікальна.
Один раз навіть в мене було, що вищестоящий керівник привела дівчинку на моє місце. І це так було видно. Але дівчинка була нормальна. І працювали ми з нею добре. Раптом цю вищестоящу керівницю звільнили. Ох вона вибачалася перед тою дівчинкою.
marishka1001• 28 февраля в 20:15
Було таке. Дуже не приємно. Не просто підсижували
и,а ще за спиною налагодила таку гарні відносини з керівництвом,що з нею радилися ,а мене в сторону відкинули((( Але скажу однозначно,що все в цьому житті повертається
Молчалка• 28 февраля в 20:17
Виперли колегу, бо на його місце хотів прийти молодий придурок, ще студент. Прийшов він, йому показали роботу, а він такий: «А мені не казали, що тут треба стільки всього робити, я це не буду і не хочу». Більше не приходив, а наші обовʼязки просто розкидали між нами за ту саму ставку, більше нікого не прийняли. Потім я сама звільнилась.
Полтавська галушка• 28 февраля в 20:17
Ответ дляМолчалка
Я мала частку в компанії.
Тому шо була з самого початку створення і 12 років успішно працювала генеральним директором
Потім прийшла жінка власника і тупо залупилася зі мною
І просто виснажувала мене
Я не витримала, почала про це відверто їй говорити
Ну сама винна
Власник звісно пішов на зустріч дружині і все правильно зробив.
Попрощався зі мною …
Був дуже довготривалий вихід з компанії і важкий морально
Компанія зараз не працює
Я успішно працюю у іншій компанії і дуже задоволена
Тому зараз дякую за такий досвід
автор Грушки-яблочки • 28 февраля в 20:17
Ответ для_Alekssandra_
Людина людині - вовк.
Ви отримуєте досвід і це добре.
Чужі історії цікаві, щоб знати як себе ще захистити. Підсиджуть по різному напевне.
Пишна молодиця• 28 февраля в 20:20
В чому у вас проявляється це підсиджування ? Може ви себе рано накрутили.
У мене було, що керівниця свою людину привела на моє місце. Я вийшла з відпустки, а мене поставили перед фактом, що мою ділянку тепер робить вона, а мені дали те,чим ніхто не хотів займатися. Невдовзі після цього я звільнилася.
Швидка Настя• 28 февраля в 20:23
Було таке. Чувак тупо ходив і нудив начальству, що я гавно і не справляюсь. Начальство спитало мене що таке, ми капітально полаялись і я звільнилась. А чувак потім пояснив мені, що дуже-дуже хотів на моє місце, мовляв, нічого особистого, просто хочеться. А через три місяці їх патрала як кролів прокуратура, а я ржала (це не я, якшо шо, навела прокуратуру, так співпало).
Так що, що ви там говорите чи не говорите, робите або не робите, це ніяк не впливає на бажаючих на ваше місце.
Молчалка• 28 февраля в 20:51
Ответ дляПолтавська галушка
Я мала частку в компанії.
І просто виснажувала мене
Ну сама винна
Попрощався зі мною …
Компанія зараз не працює
Тому зараз дякую за такий досвід
Може жінка вас ревнувала до чоловіка ще?
Найголовніше, що все найкраще вирішилось для вас.
Полтавська галушка• 28 февраля в 20:52
Ответ дляМолчалка
Там було до кого ревнувати, але не до мене …
Молчалка• 28 февраля в 20:57
Ответ дляПолтавська галушка
Ой, то ви собі так думаєте. В мене на колишній роботі була така парочка. Він мені дарма не здався, вимушено говорила лише по робочих моментах. А вона коли чула, одразу прилітала і демонстративно починала його гладити, цілувати і т.д. Просто така низька самооцінка в людини.
_Alekssandra_• 01 марта в 00:12
Ответ дляГрушки-яблочки
Делайте свою работу хорошо.
Держите язык за зубами.
Постарайтесь не конфликтовать с теми, с кем конфликтовать нельзя. Всё.
Ну, и если у Вас есть то, что кто-то может хотеть, то будьте готовы это защищать.
Не надейтесь на принципы, мораль и порядочность - их, как правило, нет.
Мамзелькіна• 13 марта в 16:04
Ответ дляmarishka1001
В мене так було. Прийшла за чесним конкурсом на керівну посаду, а моя колега, нижча за посадою регулярно ’облизувала вуха’ керівництву, складали різнігрошові схеми, я врешті не витримала і звільнилась. Тепер вона там ’керує’ парадом