Физрукая• 01 марта 2025
Вузли, щитовидка
Була на УЗД лікар сказав нічого страшного немає. Є вузли, найбільший 6мл
Висновок: ДУ обох часток TR-2
Чи варто звертатись до лікаря чи просто періодично робити УЗД?
Висновок: ДУ обох часток TR-2
Поумничка• 01 марта 2025
Ну ок, вы увидели анатомию железы. А как она функционирует вам не нужно знать, тем более при наличии узлов? Да, нужно пойти к врачу. Подсказка- функция равно гормоны
Физрукая
• 01 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
А анализы сдавали?
Ще ні
Я пішла на УЗД по своїй ініціативі, які потрібно аналізи здавати я не знаю
Маргарита и Мастер• 01 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Ще ні
ТТГ, Т4 свободный, Т3 свободный, антитела. Но лучше всё же врач пусть назначит что надо.
долой_лама• 01 марта 2025
Здайте аналіз ТТГ.
Він розповість як працює цей орган , чи виконує свої функції .
долой_лама• 01 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Достатньо ТТГ . Якщо вперше .
Якщо були проблеми то можна розширений
МастерЮля• 01 марта 2025
мне эндокринолог не назначала анализы. Просто таблетки травяные и потом через полгода снова узи
Сметчица• 01 марта 2025
У мене восени 2022 р. був вузол TIRADS 3 з посиленим кровотом у ділянці вузла, солідний. Аналізи здавала раніше, були у нормі (здавала ТТГ, Т4 в., Т3 в., АТПО - які аналізи здати в заключенні написав як рекомендацію лікар УЗД). Так як вузол з чіткими рівними контурами, до ендокринолога не зверталася, пройшло трішечки більше двох років - УЗД ЩЗ ще не проходила.
Ответ дляСметчица
Капец (((((