Редисочка• 01 марта в 18:45

хелп, кіт не може попісяти

ідіопатичний цистит , струвіти , зранку сідає в лоток і йде
чим знімаєте коту цей гострий стан?
минулий раз кололи уколи у ветеринара , але у кота стрес ще сильніше загострюється стан

даю зараз капсули уріно делюшн
Julia-39ce• 01 марта в 18:47
тиждень тому таке ж саме було у кота
Викасикрет• 01 марта в 18:47
автор Редисочка • 01 марта в 18:48
Ответ дляJulia-39ce
тиждень тому таке ж саме було у кота
що давали? чи ветеринар все таки ?
Блондинка в Законе• 01 марта в 18:49
Скільки вже не ходить? Нам ветеринар казав, що якщо більше 20 годин, то везти в клініку.
Julia-39ce• 01 марта в 18:49
Кіт вуличний, безхатько, приходить до нас поїсти і поспати.
Я як це побачила, його схопила і до ветеринара, йому вставили катетер і одразу почала моча виливатися, зробили УЗІ та аналіз крові, вкололи 2 шприця, дали таблетки для домашнього лікування.
Але що вкололи я не знаю.
Лікар сказав що вчасно приїхали. Що не пішло на нирки і тд, навіть аналіз крові був в нормі, як я зрозуміла, тільки почалося воно в нього.
Вчителька з мікрорайону• 01 марта в 18:51
Знаю, что коты от собак сильно отличаются во многом касательно здоровья и болезней. Могу сказать только про собаку свою. Мочекаменная болезнь, струвиты. Была сделана операция, вытащили мешок камней. После операции через год опять начались проблемы: цистит, на УЗИ показало 1камень диаметр 1см. Купили корм специальный именно от струвитов. Прошло два года, никаких проблем, собака живёт прекрасно. Опять же, не знаю поможет ли чем то эта информация касательно кота.
Викасикрет• 01 марта в 18:51
Ответ дляJulia-39ce
Але що вкололи я не знаю.
Ви можете віднести його зараз знову до ветеринара?
Малая еще та• 01 марта в 18:52
Массаж своему делала и ходил
Julia-39ce• 01 марта в 18:54
Ответ дляВикасикрет
це Ви мабуть автору писали повідомлення?
Викасикрет• 01 марта в 18:54
Ответ дляJulia-39ce
Яке повідомлення? Я тільки в темі писала
Julia-39ce• 01 марта в 18:57
Але було і у собаки пару років тому також схоже, пісяв з кров´ю, потім взагалі перестав, на узі- каміння в сечовому міхурі/ операція.
Тож незрозуміло чи у Вашого кота зараз точно ідіопатичний цистит чи просто закупорку проток і ліки можуть не допомогти, тож краще дійсно до лікаря
Викасикрет• 01 марта в 18:59
Віднесіть до лікаря будь ласка зараз.
Якщо потрібна допомога, я можу допомогти фінансово для кота
автор Редисочка • 01 марта в 19:04
Ответ дляБлондинка в Законе
вчора ввечері сходив і спить поки але він постійно тільки раз на добу ходить
дам папаверин
автор Редисочка • 01 марта в 19:06
Ответ дляВикасикрет
Віднесіть до лікаря будь ласка зараз.
дякую справимось, але зараз вже не працює вет дам папаверин зроблю масаж кіт спить собі зараз може ще сходить
Julia-39ce• 01 марта в 19:07
Може не все так страшно якщо спить, бо мій безхатько пересувався будинком і усюди намагався примоститися, просився в будинок, потім просився з будинку і на кожному кроці примощувався, був дуже в нього твердий живіт, я спочатку подумала що він ’по-великому’ не може сходити в туалет, він блював ( були кістки курячі) - тож думала в нього там закупорка всього. І я його клала в лежанку, а він просто увесь такий напружений лежав.
Викасикрет• 01 марта в 19:33
Ответ дляРедисочка
Відпишіться завтра, сподіваюсь, котику стане краще
автор Редисочка • 01 марта в 19:47
Ответ дляВикасикрет
дякую, обовʼязково
Блондинка в Законе• 01 марта в 19:51
Ответ дляРедисочка
дам папаверин
Зранку йдіть до лікаря обов´язково. Якщо кіт не сходить протягом 48 годин, то наступає смерть.
СережкинаЯ• 01 марта в 20:04
Сетегис 2мг( взрослая аптека), давать по 1/4 два раза в день, не зависимо от еды. Моей кошке при цистите прописывали
автор Редисочка • 01 марта в 22:34
Ответ дляВикасикрет
дала папаверин півтаблетки, зробила масаж і через півгодини сходив без крові все ок, дала корм урінарі і завтра будемо наблюдати і лікувати
Викасикрет• 01 марта в 23:03
Ответ дляРедисочка
Гарна новина. Ви молодець, плюс у карму 🤍