Пліснявілий сир• 02 марта в 09:12
Як пов´язана журналістика і барвиста в кав´ярні?
Кав´ярня шукає барвисту. Вимоги дивні Але, можливо, я не розумію.
Язвочка• 02 марта в 09:16
Я колись прибирати на підробіток влаштовувалась, то потрібна була прибиральниця з вищою освітою. Ну от так хотів власник офісу. Щоб інтелігентна людина прибирала.
Хазяїн барин, як кажуть.
Хочу в БАНю• 02 марта в 09:29
Недавна на работа уа попалось:
Типа переводчик Киев
А в описании: проживание в г.Хмельницкий (я условно, точно не помню).
А в требованиях: внимательность к деталям :))
Меня это развеселило.
То есть сами редактируя должности - не поменяли описание. А человек должен быть внимательный. Видимо понимают, что сами страшно не внимательные :)))
Типа переводчик Киев
Меня это развеселило.
ФФФФристайла• 02 марта в 09:42
На їхню думку, можливо, журналіст вміє спілкуватись з різною клієнтурою.
Пліснявілий сир
• 02 марта в 10:35
Ответ дляКто крайний?
Барвиста?🫠
Телефон виправив. Не побачила)
Пліснявілий сир
• 02 марта в 10:38
Ответ дляГлаголиця
Це якийсь робот писав. Ми пропонуємо ’бажання працювати’, огого...
І ще пропонують відсутність шкідливих звичок))
Пліснявілий сир
• 02 марта в 10:39
Ответ дляСаджу все зарання
Де ви на барВиста вчились?
Хотіли об...ти когось?))
Що???
Ви притомні? Телефон виправив. Не чули про таке?