Тріль підпільний• 03 марта в 12:22

Дівчата, з маленькими грудьми ви носите ліф?

Ви носите ліф? Ви носите ліф вдома? І, що краще підтримує груди ліф чи топік? В мене 75Б розмір, ліф не ношу, але з´явитися розтяжки((
Шпондєр• 03 марта в 12:23
Дома ні
Пополняю_Карму• 03 марта в 12:24
Авторе, у мене 85Е і те на грудях розтяжок немає, на пузі є після вагітностей.
ГейТуда• 03 марта в 12:24
Б не зовсім малий розмір
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 марта в 12:24
То хіба у вас маленькі? Маленькі -це 0 розмір, коли навіть чашка А велика. Звісно, вдома ліф не носила ніколи -що там підтримувати? Там немає, чому висіти.
УжеВотДа• 03 марта в 12:25
А від чого розтяжки? Може з гормонами щось не те? Таке може бути. З такою маленькою груддю та якщо не годували не може бути розтяжок через відсутність ліфа
Хочу на Балі• 03 марта в 12:26
Тоже не понимаю, откуда растяжки, может вы рожали? И если нет сись, че там поддерживать дома
миссАрфография• 03 марта в 12:27
Дома не ношу, на улицу иногда надеваю. У меня единичка
Ух яка ж Я• 03 марта в 12:28
У меня 75Д. И на улицу не всегда ношу
автор Тріль підпільний • 03 марта в 12:30
Ответ дляХочу на Балі
Ну як нема. Чашка B...то є, але не великі це не 4 розмір
ПадаюВреверансах• 03 марта в 12:32
Вино п´ю, лівчик не ношу.
Топ від клео
БЦАшка• 03 марта в 12:58
Ответ длямиссАрфография
Чому іноді? А на роботу, в люди? Соски ж видно…
миссАрфография• 03 марта в 13:00
Ответ дляБЦАшка
Наклейки удобная штука. На работе раз в месяц появляюсь, конечно есть лиф. Летом под платья не надеваю, но у меня все платья то с чашкой, то с подкладкой, то лиф с двойной тканью, в общем там не светится ничего. Если тонкая ткань, то конечно лиф, там и очертания наклеек видно.
ЭмчЭндЭм• 03 марта в 13:03
нигде не ношу, только к врачу. и то, только для того, чтоб не подумал, что у меня денег на бюстик нет.
ЖонДуан• 03 марта в 13:23
Автор, лиф и растяжки никак не связаны. Это эластичность кожи. Могут появляться при наборе или сбросе веса, гормональных изменениях и т.д.
Marmu• 03 марта в 13:54
Автор, у мене С, вдома не ношу зовсім. На вулицю перейшла останні роки на топи. У brabrabra неймовірні. Влітку можу і без всього вийти, якщо у сорочці. Навпака, читала версію, що якщо не носити ліф - груди можуть підтягнутися. Не знаю, чи вірю, не бачу змін ні так, ні сяк)