Бавовнятко• 03 марта в 12:28

Греція

Хто їздив у автобусний тур з західних областей? Як в червні погода?
Пусин Кукин• 03 марта в 12:45
Ха, я поехала в первую неделю сентября, когда все говорили что 💯 отличная сухая погода и из 7 дней, 4 лили дожди и было холодно. Погода она такая капризная, что может быть по разному
Свекруховна• 03 марта в 12:48
Була там в березні крайній раз, то вже ходила в легкому джинсовому жакеті. Влітку тепленько)
автор Бавовнятко • 03 марта в 12:49
Ответ дляПусин Кукин
так, часто не вгадаєш. Була в 2021 останній тиждень вересня - чудова погода.
Котики-муркотики• 03 марта в 12:50
Вас цікавить тільки автобусним туром хто їздив? Бо я не зрозуміла , вам погода треба, чи як добиратися?
Нічо , що я літаком і відпишусь?) Друга половина червня, було дуже тепло і гарно.
Олексій КУчер• 03 марта в 13:03
Погода в Греції - ідеальна, але сам автобусний тур, ви впевнені що воно вам потрібно? Маю на увазі, що можна летіти, ось тут https://www.how2go.info/nuzhna-li-viza-v-gretsiyu-... є про це трохи і про візи і документи
автор Бавовнятко • 03 марта в 14:16
Ответ дляОлексій КУчер
я вже їхала автобусом. так, довго. Але сьогодні летіти - це квест з кордоном і додаткова доба і витрати. і до чого питання візи сьогодні??
автор Бавовнятко • 03 марта в 14:23
Ответ дляКотики-муркотики
мене більше погода цікавить)
Вакцениро Вона• 03 марта в 14:23
Ми якраз перед війною злітали в другій половині вересня на Корфу, як відчували, що дуже довго потім не зможем літати на відпочинок(( Так от, багато хто казав, що буде вже холодно, море холодне і таке інше. Я прям повірила, що буде легко пересуватись по острову без сонцепаління страшного)) А попали просто в спеку, море, як молоко. Відпочили прекрасно, звичайно, але ніхто не спрогнозує зараз, яка буде погода.
автор Бавовнятко • 03 марта в 14:24
Ответ дляВакцениро Вона
в я була в кінці вересня на Корфу в 2021, погода просто чудова, море тепле.
Вакцениро Вона• 03 марта в 14:28
Ответ дляБавовнятко
Я просто спеку погано переношу, а так як ми любим багато ходити, їздити і дивитись, то сподівались на прохолоду) а її геть не було, була спека))
Неновая почта• 03 марта в 16:26
Для жителів західних областей якийсь інший клімат в Греції ?
автор Бавовнятко • 03 марта в 16:39
Ответ дляНеновая почта
Господи, та думайте ширше - менше по часу звідси добиратися і більший вибір турів.
Олексій КУчер• 04 марта в 19:54
Ответ дляБавовнятко
Мав на увазі документи, термін дії паспорта, страховка, дні по безвізу де порахувати...

Летіти не квест якщо вам це подобається як мені, але та, автобус прямий має переваги своєї прямоти)))
Анонимушка• 06 марта в 08:27
Ми іздили з Луцька, автобусом в кінці серпня початок вересня . Острів Евія. Була спека в обідню пору така, що на пляжах не було людей.
Фірма, яка туди возить з кінця травня вже має заїзди.
З іх слів ,острівна частина -набагато тепліша, ніж материкова. В них є заїзди навіть у жовтні, на материковій уже в вересні може бути прохолодно місцями і дощити.
Батьки моєі подруги були до 18 вересня-було дуже тепло.
автор Бавовнятко • 06 марта в 10:55
Ответ дляАнонимушка
а можете дати координати?
Анонимушка• 08 марта в 00:17
Ответ дляБавовнятко
а можете дати координати?
автор Бавовнятко • 08 марта в 11:41
Ответ дляАнонимушка
фото
дуже дякую!