lilu1990• 03 марта 2025

Зеленський має вибачитись

Він абсолютно правий по суті, але не по формі. Він прийшов на територію трампа і почав йому указувати. За шо? За помилки тих, до кого трамп немає ніякого відношення. Подивилась би я якби зеленському указували в офісі президента.

Да будапештський меморандум, да обіцянки байдена, да партнерські відносини, да у нас війна.

Але трамп пройдисвіт і барига, він не до політичної культури чи пустих розмов про все хороше до кінця.

Ну спитали його за той одяг, але венс коли перший почав говорити - ніц особистого на адресу зе не сказав. Це його робота на американську аудиторію. Може вислужитись хтів, бо рубіо йому на пятки наступає. Він нічого поганого не мав на увазі.

Зеленський якшо хтів поговорити- то за кулісами, і відмовитись від угоди, якшо треба. І всі обіди на них вилити. Але не привселюдно.
Манюнайтед• 03 марта 2025
Запад с нами!!
ТА7НЯ7• 03 марта 2025
Ну его превселюдно унизили. Да дипломат он никакой, но сказал он то как есть.
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Не можна це було робити при всіх змі
ТА7НЯ7• 03 марта 2025
Пусть бы Трамп в Киев приехал и на нашей территории договаривался....
Filomena• 03 марта 2025
Він може просто сказати: хіба я таке казав?)
ПадаюВреверансах• 03 марта 2025
Арестович, ти?
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Згадаємо як зеленському робив пред´яви журналіст перед виборами і як він сам відповідав, сідаючи в машину
vinika• 03 марта 2025
Да хорош уже, какой день с пустого в порожнее переливать. Извиняться за то что было это быть терпилой, нах надо. Пусть рыжий извинится за свой треп, брехло кончене
ЛЮБА• 03 марта 2025
Шо опять ?????
ТА7НЯ7• 03 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Не можна це було робити при всіх змі
А Трампу можно было под@@@ть зелю?
ПадаюВреверансах• 03 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Пригласить всіх і Взяти в заручники, поки не розрклять.
Вже таке зло на всіх, сил нема
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
А Трампу можно было под@@@ть зелю?
Подивилась би я як відповідав би зеленський якби йому в офісі президента почали так висказувати
К.а.л.и.н.а• 03 марта 2025
Там наперед було заплановано влаштувати публічний газлайтинг, про що ви говорите..
rybka21• 03 марта 2025
ну то запросіть його сюди, на Порадницю. най він почитає і зробить, як ви хочете. інакше навіщо це обговорення.
ЛЮБА• 03 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Не можна це було робити при всіх змі
Вы так тампону и передайте - нефиг было себя вести как ершику от унитаза !!!
ТА7НЯ7• 03 марта 2025
Ответ дляrybka21
Слушна думка
Filomena• 03 марта 2025
І взагалі там вже новий перл про «до закінчення війни ще далеко».
КокоСина• 03 марта 2025
До чого ці дебільні теми сутками створювати ?
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Не було там нічого такого. Якби Зе не встряв після слів венса, нічого б не було
ТА7НЯ7• 03 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Думаете зеля б высказывался по поводу костюмов своих гостей?
Love_Love_Love_• 03 марта 2025
Утькін назвав трампа генієм, нехай відпрацьовує
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Зе мастєр саркастичних жартів. Аж бігом.
luizka• 03 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Венс первый влез в разговор. Я вчера специально стенограмму перечитала.
ТА7НЯ7• 03 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А если б венс не раскрыл рот то и зе мовчав. А так вы видели прикид венса в ’ прошлой’ жизни?
trickywicky• 03 марта 2025
Ответ дляМанюнайтед
Запад с нами!!
Король тоже с нами!
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Ответ дляluizka
Ні, подивіться оригінал. Венс після трампа сказав на аудиторію шоб себе там показати. І босу підлизать
автор lilu1990 • 03 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Той венс істеричний, просто така ще манера - лізти поперед батька в пекло. Але він з низів піднявся, вистрибує зі штанів. Видно цим і заслужив усі свої пости
Totka• 03 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вчера впервые это увидела)
https://t.me/ukrainian_militant/29024
Ирина-bbd0• 03 марта 2025
Ответ дляrybka21
Предлагаю Зеленского.трампа и путлера сразу!
Ох советчица и напхала бы в панамки ))))
Olvia1987• 03 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Правильно.Если гора не идёт к Магомеду,то Магомед идёт к горе