PinkMa• 04 марта в 14:09

Маніфест для всіх

Слова не мої, але думаю мають тут бути. Про інформ атаку і що Україна (Русь) це росія я вже бачу несеться по всім каналам за допомогою ботів

"Товариство, наступні кілька тижнів буде потужна інформаційна атака на Україну з боку США. Ми дізнаємося, що Україна є штучно створена країна, її не має існувати. Україну створили разом австрійський генштаб та USAID. Україна населена в основному росіянами, які хочуть додому в росію. Україна є диктатурою, де ніколи не було виборів, а правлять нею нацисти. В Україні незаконно виробляється зброя масового знищення. (І в усьому цьому винен Байден.)
Наступні кілька тижнів буде дуже важко. Виглядатиме, що нас всі зрадили, бо Америка відкрито перейшла на бік ворога, а Європа не прокидається.
Це частина мирного плану Трампа. Йому треба негайно завершити війну, а Путін не готовий до переговорів -- він готовий лише прийняти українську капітуляцію у вигляді демілітаризації, "денацифікації" та повернення російських агентів у публічне поле заради розгортання чогось середнього між ічкерійським та грузинським сценаріями. Важелів впливу у США на росію нема (хоча це не так, але використання впливу виглядає скоріше як ескалація, а не як швидке завершення війни). Окрім того, не можна допустити колапсу російського режиму, адже росію треба зберегти й використати проти Китаю.
В таких умовах весь тиск піде на того, хто виглядає більш придатним для тиску, тобто на нас із вами. Україна заважає планам нової американської адміністрації у двох аспектах. По-перше, ми не даємо зробити Європу беззахисною. По-друге, ми не даємо укріпити росію, щоб розвернути її проти Китаю. Україна -- це прикра перешкода, яка має бути покарана.
Все, що ми можемо зробити, -- довести, що ми не більш, а менш придатні до тиску. Що ми не можемо поступитися тиску, бо це означає поступитися життям наших друзів, родичів, може, нашим власним. Я бачу, що чимало з вас не вірить у можливість Бучі й Маріуполя по всій країні, а вірить у чемність і порядність російських окупаційних військ. Я не знаю, що треба, щоб ці люди повірили. Сто років тому таке вже було.
(І не думайте, будь ласка, що українська поступливість призведе до збільшення військової допомоги. Адже військова допомога дозволяє продовжувати війну, а Трампу треба її негайно завершувати. Будь-які подяки та вибачення тут не допоможуть.)

Якщо ви не можете бути частиною рішення -- будь ласка, хоча би не будьте частиною проблеми. Не поширюйте чужу пропаганду й чужі наративи.
Ця інформаційна атака не буде вічною. Час рухається швидко. Вистоїмо -- далі буде. У світі є чимало сил, яким невигідна наша поразка. Передусім нам самим.
wind-d470• 04 марта в 14:14
так а чиї слова ?
автор PinkMa • 04 марта в 14:14
Ответ дляwind-d470
так а чиї слова ?
Валерий Пекар
ви з чимось не згодні?
wind-d470• 04 марта в 14:15
Ответ дляPinkMa
Валерий Пекар
ви з чимось не згодні?
а хто це?
автор PinkMa • 04 марта в 14:16
Ответ дляwind-d470
а хто це?
Український підприємець, публіцист, викладач і громадський діяч. Викладач КМБШ, в якій спершу навчався, та Львівської бізнес-школи УКУ, президент компанії Євроіндекс. Автор монографії Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування, а також великої кількості статей на теми менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій.
wind-d470• 04 марта в 14:17
Ответ дляPinkMa
а чому ви вважаєте його експертом? чим він відзначився?
Perfect look• 04 марта в 14:17
Ответ дляwind-d470
а хто це?
Ну, пекар, булочник же 🤣
автор PinkMa • 04 марта в 14:18
Ответ дляwind-d470
С чем вы не согласны в статье? Пускай он не эксперт, без вопросов.
wind-d470• 04 марта в 14:20
Ответ дляPinkMa
в першу чергу , з тим, що все, що против зелі - російські наративи
автор PinkMa • 04 марта в 14:20
Ответ дляwind-d470
что именно тут росийский нарратив и не отражает реальность?
wind-d470• 04 марта в 14:22
Ответ дляPinkMa
шта? вибачте , я зливаюсь, бо ви занадто вумна для мене, не маю аргументів)
автор PinkMa • 04 марта в 14:23
Ответ дляwind-d470
ок, приятно когда такое сами признают
Ирина_Б_• 04 марта в 14:24
Ответ дляPinkMa
его из USAID не сократили?
автор PinkMa • 04 марта в 14:25
Ответ дляИрина_Б_
его из USAID не сократили?
не знаю, какое это имеет отношение к теме?
Ирина_Б_• 04 марта в 14:27
Ответ дляPinkMa
самое прямое
автор PinkMa • 04 марта в 14:30
Ответ дляИрина_Б_
самое прямое
спросите у него, с чем-то не согласны в статье, велкам, обсудим, только аргументированно
Seehund• 04 марта в 14:33
Я считаю, что каждому лучше действовать своим умом и даже ошибиться, чем прислушиваться к хрен пойми к кому о котором и слышишь- то первый раз и у кого все вокруг враги.
автор PinkMa • 04 марта в 14:37
Ответ дляSeehund
это безусловно. но я бы приняла информацию ко вниманию
Seehund• 04 марта в 14:38
Ответ дляPinkMa
Вы уже приняли раз принесли сюда это.
автор PinkMa • 04 марта в 14:40
Ответ дляSeehund
Вы уже приняли раз принесли сюда это.
ну конечно, это полезная информация. Вы можете не принимать и считать что это глупости, ваше право. Судя по реакциям у рашистких ботов пригорело сильно, значит текст правильный
Seehund• 04 марта в 14:42
Ответ дляPinkMa
Это само собой разумеется, что я могу считать это чем угодно. За реакциями я не слежу, предпочитаю оценивать информацию объективно в том объеме, который мне доступен без оглядки на чужое мнение.
ЮлияL• 04 марта в 14:45
Даже здесь это сегодня уже было
автор PinkMa • 04 марта в 14:46
Ответ дляЮлияL
Даже здесь это сегодня уже было
правда? покажите
kanuka• 04 марта в 14:48
Да, манифест потужный от Пекаря
ЮлияL• 04 марта в 14:48
Ответ дляPinkMa
правда? покажите
Вы храните ссылки тем?
автор PinkMa • 04 марта в 14:49
Ответ дляЮлияL
Вы храните ссылки тем?
иногда
но вы врете и его тут не было
автор PinkMa • 04 марта в 14:49
Ответ дляkanuka
Да, манифест потужный от Пекаря
все четко и по делу. надо понимать что будет и чем защищаться от навалы росийских ботов, там еще и маск активировал фабрику своих в поддержку
ЮлияL• 04 марта в 14:51
Ответ дляPinkMa
иногда
но вы врете и его тут не было
ЮлияL• 04 марта в 14:52
Ответ дляPinkMa
иногда
но вы врете и его тут не было
автор PinkMa • 04 марта в 14:53
Ответ дляЮлияL
фото
спасибо! не видела, тогда извините
Mrs.Ochmonek• 04 марта в 16:09
Ответ дляwind-d470
Проти Верховного Голокомандувача - звичайно, що на користь пуйла, а на кого ж іще?