Летюча помилка• 05 марта в 17:29

Важко змиритись з тим, що мене розлюбили.

Якось дивлюсь на знайомих, усі живуть. 2-3 діток. 10 років разом і більше. У нас 1 спільна дитина, я хотіла ще. Але він коли казала це просто ігнорував, хоча фінансова можливість є у нього і на 3-4 дитини. Обговорили розлучення. Закінчуємо усі документи необхідні і подаємо на розлучення. Бачу, що йому байдуже. Живе своє життя, навіть не намагався щось змінити аби ми були разом. Я приклала стільки зусиль і все намарно, я йому не потрібна. Так, я розумію що так буває. Але якось боляче мені дуже🥺
Почекуха• 05 марта в 18:29
Ответ дляЛетюча помилка
Він сам не хоче жити зі мною, розумієте.
Добре, що зараз припинив бити, раніше і бив. На аборт двічі відправив.
Не знаю як буде далі, нічого доброго чекати мені не варто.
Боже, та ви повинні радіти, що позбавитесь такого, як би то правильно його назвати, щоб не забанили. Прийде ще той час, коли приповзе до вас на колінах
За ким я буду?• 05 марта в 18:31
Ответ дляНепонятно
зря вы затеяли этот развод
наоборот, надо было раньше развестись.
вре_Динка• 05 марта в 18:31
Забавний тріль. А працювати не пробували?
За ким я буду?• 05 марта в 18:33
Ответ дляЛетюча помилка
Я? А чому ви так пишете це раз, а два звідки ви знаєте що я? Взагалі-то він хоче розлучення
Просто по мирному. Більше того, сказав що хоче аби я найшвидше знайшла іншого мужчину аби тільки не намагалась до нього повернутись.
О, отлично. Пользуйтесь, ставьте бегом тиндер и еще какое-нибудь приложение для знакомств и бегом на свидания, он пусть с ребенком сидит в это время. Свидания сейчас не для отношений, а просто провести время, поэтому особо не заморачивайтесь. Главное - какой-то движ для вашей психики.
За ким я буду?• 05 марта в 18:35
Ответ дляНепонятно
многим со стороны кажется что все живут в любви и радости, у всех все так хорошо, и только у тебя плохо
на самом деле все живут очень по разному - и по настоящему счастливых семей я например ни знаю ни одну, везде свои ньюансы
а зря потому что у вас ребенок которого надо растить и ставить на ноги, его мелкие алименты не покроют вам жизнь что есть сейчас
ну и ничего такого прям страшного про него я не прочитала - кажется что не любит и нет секса по 2 недели.... ну не знаю
дай бог что все у вас сложилось в дальнейшем
Так он с ней жить не хочет, ей его к батарее приковать? Так он так денег не заработает. А про ребенка: ребенок который будет смотреть как отец полностью равнодушен к матери, и мать пресмыкается чтобы вымолить чуточку внимания усвоит очень плохую модель семьи. И хоть мальчик, хоть девочка потом реплицирует эту модель уже в своей жизни. Вы бы хотели такого для своего ребенка?
За ким я буду?• 05 марта в 18:35
Ответ дляЛетюча помилка
Ээээээ...
За ким я буду?• 05 марта в 18:36
Ответ дляЛукава Кішка
Ой.. я думала ви реальна людина.. все, сворачіваюсь)
Да, я тоже купилась до этого поста)
Свекруховна• 05 марта в 18:37
Ответ дляЗа ким я буду?
С чего это она должна вам в чем-то сознаваться?
А з чого взяли що мені ?? Собі нехай зізнається.
За ким я буду?• 05 марта в 18:38
Ответ дляСвекруховна
та уже вылезли тролячьи уши (у автора), так что расходимся)
автор Летюча помилка • 05 марта в 18:39
Ответ дляЗа ким я буду?
А чому ви тут все сприймаєте як тріль?
Чесно. Я вам дивуюсь.
Не менше ніж ви мені, повірте
Ще тут себе доказувати треба? Мені за це гроші тут не заплатять
За ким я буду?• 05 марта в 18:40
Ответ дляЛетюча помилка
А чому ви тут все сприймаєте як тріль?
Чесно. Я вам дивуюсь.
Не менше ніж ви мені, повірте
О чем вы?) я вас не просила ничего доказывать.
Не люблю натовп• 05 марта в 18:40
Ответ дляЛукава Кішка
В тюрму сесть- идеально было бы)
Не, автор и тут будет таскать передачки и ездить на свидания
Перша на селі• 05 марта в 18:44
Ответ дляМочалкин блюз
Блин, я в таких историях не понимаю 32летних. Он у вас завидный жених что ли?
Я думаю девушка через чур простушка, схватила что попалось)
Просто мужчина с жильём, машиной и доходом 60тыс, никакой не прям завидный. Обычный.
Мост_Устал• 05 марта в 18:54
Ответ дляЛетюча помилка
Я дуже намагалась. А він як король то випробовувальний термін мені давав. То виставляв свої постійні умови.
Я дуже і навіть бігала за ним був період , страдала умирала. З його сторони ініціативи нуль ні до чого. Я старалась, він ні
Типу йому то не треба і все
Попробуйте метод Калмова. Отстранитесь от него. Так будет лучше для вас
Мост_Устал• 05 марта в 19:09
Ответ дляЛетюча помилка
Вы на помойке себя нашли? Что можно там любить?
Мочалкин блюз• 05 марта в 19:11
Ответ дляПерша на селі
Блин, действительно. А учитывая возраст....
Наверное у неё или какой ’гештальт’ незакрытый с отцом связанный, ну или совсем никому не нужна.
У моей родственницы так муж ’попал’. Был всегда любителем гульнуть. Ну и тут гульнул так, что попалась старая дева, которая тут же забеременела. Ему тогда было ближе к 60, а ей в районе 40. Он директор турбазы на море был. А она из далека отдохнуть приехала. Ну и он конечно в шоке был. Ему такое 300 лет не надо был. Но поскольку жена выгнала узнав, а взрослые дети отвернулись то пришлось строить новую семью с новой женой. Тяжело было. Все таки в 60 становится папой и тянуть семью.
Лукава Кішка• 05 марта в 19:22
Ответ дляЛетюча помилка
А чому ви тут все сприймаєте як тріль?
Чесно. Я вам дивуюсь.
Не менше ніж ви мені, повірте
А де заплатять
Лукава Кішка• 05 марта в 19:23
Ответ дляНе люблю натовп
Зато бить не сможет и вообще)
Белоснежко• 05 марта в 19:28
Ответ дляЛетюча помилка
А чому ви тут все сприймаєте як тріль?
Чесно. Я вам дивуюсь.
Не менше ніж ви мені, повірте
Це вам тут всі дивуються.
Перетворитись на зручну ганчірку, якою мужик витирає ноги і дивуватись, чому ви йому остогидли?
Ще й брехати самій собі, що розлучення - рішення обох, а не мужик вже давно не знає, як вас позбутись.
Продаю витрішки• 05 марта в 19:55
больно, сочувствую.
все изменится, когда поймете собственную значимость, будете вставать утром улыбаться и нравится себе самой, любить себя.
а это надо отпустить. нет чувств- нечего держать и не за что держаться.
это не якорь, такие отношения для вас балласт и куча комплексов в будущем.
анализировать почему так, думаю, поздно. хотя перед расставанием обязательно поговорите, прощать могут только сильные. но это дает позитивные результаты.
счастья вам
Мрію про пончик• 05 марта в 20:02
Ответ дляЛетюча помилка
Мені вибору не дали, доведеться відпустити) не кохає він мене. Ну може як маму дитини, але точно не як свою жінку.
А хто, ну крім прихильників бдсм, зможе любити того, хто дозволяє себе принижувати? До таких тільки гидливу жалість відчуваєш. Почніть поважати себе нарешті.
Мрію про пончик• 05 марта в 20:07
Ответ дляЛетюча помилка
І оце му’’ло ви так кохаєте, що інших не бачите? Ви троль?
Мрію про пончик• 05 марта в 20:07
Ответ дляЛукава Кішка
А нащо вам такі відносини? По чому саме ви скучати будете?
За сабспейсом, схоже.
Тень льва• 05 марта в 20:10
Ответ дляЛетюча помилка
Якраз про любов. До чого тут гаманець. На Мальдіви мене не возили. Сумки дорогі не купляли
Я ж не про гроші пишу тут.
Вы ему надоели
Мрію про пончик• 05 марта в 20:12
Ответ дляНе люблю натовп
Бедный мужик. Бьет , на аборт отправляет и никак не может избавиться.
Что ему надо сделать, чтобы вы отстали?
На развод подать. Но ему нравится измываться над ней. Вернее нравилось. Уже и это надоело. Или автор тролль.
Ду да ду да ду• 06 марта в 00:32
Ответ дляЧупокабра
Я пам´ятаю як я просила і мені дуже важливо було, щоб чоловік лагідні слова казав, ні не казав, сказав що як місяц будешь добре себе поводити то тоді, і так постійно. Я з ним в нервозі була постійно, постійно в собі капалась. Ні до чого гарного це не привело. Він теж просто не хотів.
Автор, у вас обов´язково буде чоловік який вас покохає, і все добре буде.
Ах.. еть, дівчата !!! Запамʼятай гарно цю фразу- як будеш місяць гарно тебе поводити, то буде секс, борщ чи шо він там любить😂
Маніпулятори хренові
Відносин чоловік завжди має хотіти хоч трошки більше, а вас має не вистачати, скучить сам прийде (не випрашуйте, не виносьте мозок, не питайтесь достучатися і давай поговорим)
Ду да ду да ду• 06 марта в 00:44
Ответ дляЛетюча помилка
Його очікувань? Можливо
Але ж я робила усе: вдома чисто, навчилась готувати страви які він любить. Багато чого пробачала. Змирювалась із ситуаціями, які мені відверто були неприємні. І я ще й не виправдала очікувань. Іноді мені здається що я все так сама зробила бо дозволила собі сісти на голову
Вам не здається, у відносинах все йде по накатаній, раз зтерпиш, буде ще гірше
Закон такий
Він буде вас випробовувати до крайньоі больовоі точки, поки ви не опуститесь на саме дно і не почнете цінувати себе