Летюча помилка• 05 марта 2025

Важко змиритись з тим, що мене розлюбили.

Якось дивлюсь на знайомих, усі живуть. 2-3 діток. 10 років разом і більше. У нас 1 спільна дитина, я хотіла ще. Але він коли казала це просто ігнорував, хоча фінансова можливість є у нього і на 3-4 дитини. Обговорили розлучення. Закінчуємо усі документи необхідні і подаємо на розлучення. Бачу, що йому байдуже. Живе своє життя, навіть не намагався щось змінити аби ми були разом. Я приклала стільки зусиль і все намарно, я йому не потрібна. Так, я розумію що так буває. Але якось боляче мені дуже🥺
дожену і ощасливлю• 05 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
У меня 24 года совместной жизни, 2 взрослых сыновей и муж - объелся груш, нашёл себе 32 летнюю любовь. Нам по 50 . Обидно, да, но не смертельно.
Боже, навіщо той жінці старий? Багатий?
Перша на селі• 05 марта 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Боже, навіщо той жінці старий? Багатий?
Ну не прям богатый, но достаточно укомплектован))
Свекруховна• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Якраз про любов. До чого тут гаманець. На Мальдіви мене не возили. Сумки дорогі не купляли
Я ж не про гроші пишу тут.
Про яку любов? Після принижень, умов якихось, випроб термінів?? Ви на смітнику себе знайшли і зовсім самоповаги нема???
Так буває. Рутина, набридло, зявояються якісь претензії, образи. Це життя. Відпустіть.
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляСвекруховна
Мені вибору не дали, доведеться відпустити) не кохає він мене. Ну може як маму дитини, але точно не як свою жінку.
Зрадорозганячка• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Тягар на душі дівчата сильний😞
Розумію вас.
Все сама пройшла.
Але єдиний вихід прийняти і жити далі.
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Розумію вас.
Все сама пройшла.
Але єдиний вихід прийняти і жити далі.
😢так.
Непонятно• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
а есть тот кто любит?
Сумчатая кошка• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
В нас секс був раз у 2-3 тижні…. При тому мені зараз 28 йому 31.
І я часто говорила що не так
Коли навіть був то старалась тільки я( іноді якщо я не починала то нічого і не булл(
28 років - ви ще така молода, декілька разів ще вийти заміж можна
Що з майном? Аліментами? Дитиною він цікавиться?
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
а есть тот кто любит?
Ні, у мене нікого немає. Я вірна, як собака)
Свекруховна• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Тепер будьте вірною СОБІ і своїм інтересам
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
А я себе чомусь в 28 відчуваю старою, як смішно не було б)
Майно все на ньому все його, нічого ділити зі мною він не буде.
Аліменти буде платити сказав.
Дитиною поки що так, але після розлучення думаю не дуже буде) то ж чоловіки
Чупокабра• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Я дуже намагалась. А він як король то випробовувальний термін мені давав. То виставляв свої постійні умови.
Я дуже і навіть бігала за ним був період , страдала умирала. З його сторони ініціативи нуль ні до чого. Я старалась, він ні
Типу йому то не треба і все
Я пам´ятаю як я просила і мені дуже важливо було, щоб чоловік лагідні слова казав, ні не казав, сказав що як місяц будешь добре себе поводити то тоді, і так постійно. Я з ним в нервозі була постійно, постійно в собі капалась. Ні до чого гарного це не привело. Він теж просто не хотів.
Автор, у вас обов´язково буде чоловік який вас покохає, і все добре буде.
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляЧупокабра
😭я не знаю. Може то така стадія, чи шо. Але от окрім нього ніхто не треба.
Непонятно• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Аліменти буде платити сказав.
зря вы затеяли этот развод
дожену і ощасливлю• 05 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
То вона йому ж скоро зраджувати буде. То до 40 різниця не відчувається, а потім сильно. В нас друг сім´ї теж 54 , кинув жінку і з 35 річною одружився, фронтовичку привіз. То зрозумів що рогатий вже більш року. А вона (молода) на його виплати доньку відправила вчитися в Польшу в коледж, собі авто купила, ремонтик зробила, і гуляє.На розлучення подав, та знов до першої жінки, а та і на поріг не пустила, каже :’ без тебе краще в мільон разів’. Бідкається тепер на зйомі, що на старості лєт його розвели і бортонули. Баби всі шлюхи , а він порядний))))
Сумчатая кошка• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Аліменти буде платити сказав.
Нащо вам потрібна була друга дитина від жлоба? Ви краще подумайте де жити будете і чи вашої зп на життя хвататиме
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
зря вы затеяли этот развод
Я? А чому ви так пишете це раз, а два звідки ви знаєте що я? Взагалі-то він хоче розлучення
Просто по мирному. Більше того, сказав що хоче аби я найшвидше знайшла іншого мужчину аби тільки не намагалась до нього повернутись.
Сумчатая кошка• 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
зря вы затеяли этот развод
Все добре вона зробила, чоловік жлоб, на дружину пофіг, поки молода можливо кращого чоловіка знайде
Непонятно• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
ну уже как есть
сколько ребенку и где вы с ним жить будете?
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
ну уже как есть
А можете прокоментувати ваш перший коментар чому ви так написали про зря?
Чупокабра• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Це поки так. От як зустрінете того хто в вас закохається знов будете щасливою жінкою.
Саме головне, що із свого боку ви вже все зробили. А він думаю через роки зрозуміє.
Непонятно• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
многим со стороны кажется что все живут в любви и радости, у всех все так хорошо, и только у тебя плохо
на самом деле все живут очень по разному - и по настоящему счастливых семей я например ни знаю ни одну, везде свои ньюансы
а зря потому что у вас ребенок которого надо растить и ставить на ноги, его мелкие алименты не покроют вам жизнь что есть сейчас
ну и ничего такого прям страшного про него я не прочитала - кажется что не любит и нет секса по 2 недели.... ну не знаю
дай бог что все у вас сложилось в дальнейшем
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
Він сам не хоче жити зі мною, розумієте.
Добре, що зараз припинив бити, раніше і бив. На аборт двічі відправив.
Не знаю як буде далі, нічого доброго чекати мені не варто.
Непонятно• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
как и за что бил?
урод конечно, просто интересно
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
как и за что бил?
урод конечно, просто интересно
Бив, тому що я могла відповісти, не так як йому хотілось чути.
Одного разу на його пошті знайшла всяких жінок легкої поведінки з Києва і так далі(
Непонятно• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
ну тогда не понимаю за чем вы горюете
нет, в глубине души понимаю, но трезвым умом нет
нах такое еще терпеть?
Лукава Кішка• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
А нащо вам такі відносини? По чому саме ви скучати будете?
Непонятно• 05 марта 2025
какая у него оф зарплата и какие будут алименты?
обсуждали этот вопрос?
Лукава Кішка• 05 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Ой.. я думала ви реальна людина.. все, сворачіваюсь)
автор Летюча помилка • 05 марта 2025
Ответ дляНепонятно
ну тогда не понимаю за чем вы горюете
нах такое еще терпеть?
Отака я є. Привʼязалась до нього і все. Хоч розумію тікати треба було давно!