Секс-Бомба• 06 марта 2025
Після 36р стало значно менше сил, що це?
До 36 завжди було багато енергії, активна була, робота кипіла. Зараз постійно дуже втомлююсь, все важко, сил відчутно менше.
Це молодість пройшла? Щось з гормонами? Чи тимчасово ?)
Коли мовчу- приємна жінка• 06 марта 2025
Більше рухайтесь, ходіть пішки, не користуйтеся ліфтом, енергії буде більше, будете витриваліша💪
Секс-Бомба
• 06 марта 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Надіюсь. Переживала, що може це щось гормональне ц дінок в цей період.
Дякую.
Меряю от 0• 06 марта 2025
Мені 50
Порхаю
Активна спортивна )
Ще й така погодка сьогодні
Ну супер 🥳🌸
Порхаю
Активна спортивна )
Ще й така погодка сьогодні
Ну супер 🥳🌸
Альдебаран• 06 марта 2025
У меня в 37 началось. Сейчас 39 и еле ноги тягаю. Сплю 8 часов, исключила сахар, пью витамины, но ничего не помогает.
Аноним_Русалка• 06 марта 2025
Стрес депресія, нічого особливого.
Щось втрачене таке, що Вас наповнювало життєвою енергією.
Давно танцювали? Були на курорті? Просто подорожували?
Аноним_Русалка• 06 марта 2025
Ответ дляМеряю от 0
Мені 50
Порхаю
Активна спортивна )
Ще й така погодка сьогодні
Ну супер 🥳🌸
Порхаю
Активна спортивна )
Ще й така погодка сьогодні
Ну супер 🥳🌸
Супер
Трохи злякана• 06 марта 2025
Может ваш биологический возраст дает знать…. Может чего-то в организме не хватает или болезнь не выявленная. Может стресс, усталость, даже от фоновых новостей о войне(