культУра• Изменено 07 марта 2025

Декларація. При звільненні. Допоможіть, будь ласка.

Якщо в грудні не змогла подати, так як висла інформація про нерухомість. Маленька дача чоловіка. Так і висіла чернетка . На сайті НАЗК. Тепер треба все ж подати, але ця дача вже продана. То що писати, то інформацію, що тоді була? Чи ту, що тепер актуальна?
Тільки не про гроші• 07 марта 2025
Спочатку подати ту, що висить чернеткою, потім зміни, а потім річну. Чи чернетка- то і була декларація про зміни?
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Я так зрозуміла, то при звільненні подати і все. Звільнення було восени 2024.
Тільки не про гроші• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Спочатку ту, що при звільненні. Дачу продали після звільнення? Якщо після, то про зміни не треба подавати. Річну обов´язково маєте подати. Плюс не забудьте ще потім подати річну за 2025 рік
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Так. В 2025 р.
Тільки не про гроші• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Так. В 2025 р.
Тоді про зміни не треба, просто подайте річну за 2024 рік
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Що, в 2026 за 2025 , хоча я звільнена в 2024????
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Але певно перше ту, що висить в чернетках з грудня 2024 р.?
я хотіла її подати, висіла чернетка, не йшла інформація про дачу, висло. Я так і лишила.
Тільки не про гроші• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Так, за рік, після звільнення податися річна декларація, закон читайте
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Дякую Вам. Не знала.
Тільки не про гроші• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Так ви ж пишете, що звільнилися в 2024, а дачу продали в 2025 тоді до чого вона? При звільненні ви мали подати декларацію
Якби дача була продана в 2024 і до звільнення
-подати мали спочатку у встановлені терміни декларацію про зміни, потім ще річну і в 2026 році- за 2025 рік.
Оскільки продали вже після звільнення, то декларація про зміни в майнового стані випадає.
У вас що, нема кадрової служби, щоб розжувала?
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Є. Просто коротка переписка по телефону. Не розмова.
Тільки що знову спробувала. Все рівно вибиває помилка, внесіть номер кадастр.тої ділянки в реєстрі. Я подаю її з телефону. Номер там пише. Все рівно червоним вибиває помилку. Нема сил.
Вбигудях• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Боже, як ви працювали?..
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВбигудях
Боже, як ви працювали?..
Ага, сама дивуюся. І не 1 рік.
Вбигудях• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Ага, сама дивуюся. І не 1 рік.
Так, дивно, бо у вас взагалі немає уявлення щодо процесу декларування: ані про його типи, ані щодо термінів. Всі пояснення щодо цього є на сайті НАЗК.
Вбигудях• 07 марта 2025
Річ у тім, що декларація при звільненні повинна подаватися протягом 30 к д після звільнення (відображається інформація за період з 1 січня 2024 року по день звільнення включно).
Окрім того, у вашому випадку, потрібно ще подавати декларацію про доходи за весь 2024 рік (з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року) - вона подається до 1 квітня 2025 року.
У декларацію при звільненні включається все, що було чинно протягом періоду роботи з 1 січня 2024 року по день звільнення включно.
У декларацію за весь 2024 рік включається все, що було чинно протягом періоду з 1 січня 2024 року до 31 грудня 2024 року включно.
Декларацію при заільненні ви вде не встигли подати - це є порушенням.
Не виходить її подати зараз з кількох причин: термін не той, інформація не вірна, заважає перевантаження серверу через те, що наразі проходить процес масового щорічного декларування. Одним словом, ’досиділися’.
Вапщета• 07 марта 2025
Ответ дляВбигудях
+ саме так. В грудні звільнялася.то так і писала. І в свчні 1 декларація перед звільненням. А друга за увесь 2024 рік
Вапщета• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Як звільнення було восенм, то вже давн
Но порушили усі строки.добре як вас не тягатимуть. В нас одна не могла подати. Вчасно. Проштрафилася на 2 дні. То мала проблеми вся установа
Вапщета• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Що, з осені не могли подати? Треба було щодня заходити .протягом місяця ви мали подати.
Вапщета• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Ага, сама дивуюся. І не 1 рік.
Вибачте,але ви неправтльнт щось заповнили.
Вапщета• 07 марта 2025
То не у них проблеми.а вам видає помилку. І у вас можуть бути великі проблеми. Бо я працюю 20 р на держслужбі і за зриви термінів подачі тчгають тільки так. Ви неправльно заповнили.всі роз´чснення є на сайті. Плюс гаряча лінія . Винними будетн ви.
Вбигудях• 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Якщо звільнена у 2024, то у 2025-му - за весь 2024 рік.
У 2026-му за 2025-й - не потрібно буде:)
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВбигудях
Дякую. От бачите. Купа думок.
Вже норм. Кадастровий номер. Але вибиває Вкажіть право власності. Але там вказано! Всередині нема помилки. А при подачі є.
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
То що пропонуєте??? Якщо технічно не йде. В підтримку написала. Ну і???
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
Нижче написала, що скрін є. Що всередині правильно. А при підписі все рівно вибиває. І що дальше?
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
Як мені дійти до істини.
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
Коли годинами сидиш. І так і сяк. Тратиш уйму часу. То повірте, нема ніякого бажання.
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
Як звільнення було восенм, то вже давн
Та мене там давно нема. Ваша, що проштрафилася, теж звільнилася?
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляВбигудях
То що робити. Бачу, в нас в країні тільки до дрібних службовців з великими кредитами проблеми. З 0 рівнем доходів. То що в чиновників скрині доходи, корупції в МСеК, т.д. То норм. Плюс війна. То норм.
Саме гірша проблема, то я , певно.
Тільки не про гроші• 07 марта 2025
Ответ длякультУра
Зверніться в чат-бот НАЗК, будете мати хоч якесь прикриття для власної задниці в разі чого
автор культУра • 07 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
То в Телеграм?