Вапщета• Изменено 20 февраля в 13:07

Продаж нерухомості

Дівчата, хто нещодвно продавав нерухомість, а саме земельну ділянку.
В договорі ви вказували вартість реальну, кошти що отримали від покупця?
Ще підскажіть, якщо я хочу частину у валюті готівкою,а частину на рахунок. Як це робиться?
Дякую, хто підскаже,як це відбувається.
У мене не має знайомого нотаріуса, щоб підсказав.
Цукрові вишні• 20 февраля в 13:07
В договорі зазвичай вказують оціночну вартість. Зараз оцінка не дуже відрізняється від реальної вартості.
автор Вапщета • 20 февраля в 13:09
Ответ дляЦукрові вишні
Дуже дякую. Як відбувається розрахунок між продавцем і покупцем?
размахер• 20 февраля в 13:09
Нотаріус все підкаже як треба

І знайомого не треба
Цукрові вишні• 20 февраля в 13:10
Ответ дляВапщета
Як домовитесь. Неофіційно можна готівкою в валюті. Так, щоб частину готівкою, частину на рахунок може й можна, але треба дивитись, що саме ви хочете, нотаріус вам все розкаже.
автор Вапщета • 20 февраля в 13:16
Ответ дляЦукрові вишні
Я хочу на рахунок у банк, щоб мати офіційне підтвердження походження коштів.
Дякую за відповідь.
И__р__и__н__а• 20 февраля в 14:10
Ответ дляВапщета
Дякую за відповідь.
Я б получила всю сумму на счет в банке, а потом заказала и купила бы сколько нужно валюты в этом же банке. И для финмониторинга идеально, и для нотариуса документы о расчете есть. И валюта новенькими и исключение фальшивых купюр. Сделку не по заниженной стоимости проводить
автор Вапщета • 20 февраля в 14:27
Ответ дляИ__р__и__н__а
Вы правы. А как это происходит? Нотариус едет в банк с нами?
И__р__и__н__а• 20 февраля в 14:40
Ответ дляВапщета
Нет конечно
За день-два до сделки вы подаете нотариусу все документы с двух сторон, нотариус проверяет документы, говорит, чтоиеще надо и показывает вам предварительный текст договора
По общему правилу расчет проводится до оформления сделки нотариусом
Перед тем как оформлять, нотариус спрашивает: ’расчет проведен?’
Покупатель может вам в безналичном порядке перечислить на счет деньги со своего счета (это от 5мин до часа занимает)
И__р__и__н__а• 20 февраля в 14:46
Вы можете позвонить любому нотариусу по объявлению, и помощник нотариуса с огромным удовольствием расскажет, как это происходит. Они заинтересованы в клиентах )))
автор Вапщета • 20 февраля в 19:27
Ответ дляИ__р__и__н__а
Нет конечно
Дякую
Бамбарбия! Кергуду.• 20 февраля в 19:57
Нотаріус чудово приїздить у банк. Там в окремій кімнаті вичитуються документи, покупець вносить кошти на ваш рахунок, другу частину грошей перевіряє касир на машинках, підписуєте документи, тиснете руки.
Рахунок в банку відкривайте заздалегідь.
Суму в договорі ми зазначали реальну, в гривнях, розрахунок проводили в доларах.
автор Вапщета • 20 февраля в 20:12
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую за відповідь
Цукрові вишні• 20 февраля в 21:11
Ответ дляИ__р__и__н__а
Тут не все так просто. В день можна знімати з рахунка не більше 100 тис.грн. Тобто, за один день ви не знімете всю суму, це розтягнеться на кілька днів.
И__р__и__н__а• 20 февраля в 23:49
Ответ дляЦукрові вишні
Совершенно верно.
Еще и заказывать надо за несколько дней и воздушные тревоги и куча других нюансов.
Не думаю, что речь идет о большой сумме. Тогда б у автора вопроса был бы и штат юристов и бухгалтеров, и знакомый нотариус )))
Цукрові вишні• 21 февраля в 08:12
Ответ дляИ__р__и__н__а
Совершенно верно.
Зараз умовні 20 тис.$ це вже 800 тис.грн., і це 8 днів знімати гроші. А в моєму районі ділянки, наприклад, коштують по 50 тис.$, а це вже 2 млн.грн., і це 20 днів
автор Вапщета • 21 февраля в 11:50
Ответ дляИ__р__и__н__а
Совершенно верно.
Суму можу написати 25 тисяч у.е.
автор Вапщета • 21 февраля в 11:51
Ответ дляЦукрові вишні
А який у вас район,якщо не тяжко напишіть
Цукрові вишні• 21 февраля в 12:45
Ответ дляВапщета
Полтава.
Цукрові вишні• 21 февраля в 12:46
Ответ дляВапщета
Суму можу написати 25 тисяч у.е.
Ну то будете знімати гроші 11 днів.
автор Вапщета • 21 февраля в 12:55
Ответ дляЦукрові вишні
Ну то будете знімати гроші 11 днів.
Я не планую їх знімати. Я хочу відразу на рахунок в доларах. В цьому і суть питання мого
Цукрові вишні• 21 февраля в 12:58
Ответ дляВапщета
На рахунок в валюті не можна. Можна лише в гривні, а потім знімати гривну і міняти на $. В межах України заборонені перекази в валюті між фізичними особами, і взагалі офіційна оплата в валюті неможлива, офіційна оплата лише в національній валюті.
автор Вапщета • 21 февраля в 13:00
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую
И__р__и__н__а• 21 февраля в 13:27
Ответ дляВапщета
Открываете карту приват валютную
Пока сидите у нотариуса оформляете
Покупатель топает к терминалу и закидывают вам валюту на карту )))
Но это просто пополнение карты
Расчеты в валюте запрещены