Хтось користувався сервісом Сервіс-Плюс для ремонту кліматичної техніки?
Який сервіс порекомендуєте для обслуговування кондиціонерів у Києві?
takob28077• 03 апреля в 14:00
Коли на моєму ноутбуці зламалися петлі екрана, я думав, що ремонт буде дорогим і довгим. Але після довгих пошуків натрапив на Skeleton і не прогадав! У сервісі провели діагностику, замовили оригінальні петлі і швидко все замінили. Мало того, що полагодили швидко, так ще й ціна приємно здивувала. Тепер кришка ноутбука відкривається плавно, без скрипів і люфту. Якщо у вас зламався ноутбук - не поспішайте купувати новий, краще зверніться до професіоналів