Тріль підпільний• вчера в 18:14

Что там, в Німеччині? Тоже опасно?

https://www.bild.de/regional/bremen/zuege-stehen-s...

В Німеччині людей евакуюють з вокзалів через загрозу вибухів, поступають повідомлення про мінування — зараз закрито головні вокзали Бремена та Аугсбурга, пише (https://www.bild.de/regional/bremen/zuege-stehen-s...) Bild.

Пасажирам слід очікувати затримок. Поїзди не можуть ні прибувати, ні відправлятися.
СкокоМнеДадите• вчера в 19:31
Ответ длятяжкаялюдина
Світ просрав момент ,коли треба було зупинити це
Скриньку пандори відкрито
З диктаторами і фанатиками торги і дипломатія не працює.
А хто не диктатор? Кого треба було слухати? Петьку порошенка?))))
Звоночек• вчера в 19:34
Ответ дляСосиска_Втесте
Вони одні з бенефіцерів цієї війни. То хай їм то все повернеться сторицею усім. Я до них з простягнутою рукою не бігла, щоб над ними плакати.
Хто вони - незрозуміло
Але ця війна кацапам розвʼязує руки ще більше , але звісно можете не плакати
Вумна вутка• вчера в 19:34
Ответ дляЯНаПэПэ
У Маньки давно крыша поехала, не удивляйтесь.
Це чудо заблоковано. Інших теж вистачало.
Мій не такий• вчера в 19:37
Ответ дляСосиска_Втесте
Так от вас ничего и не зависит, хоть плачьте, хоть радуйтесь. Бюджетников в семье нет, я так понимаю?
СкокоМнеДадите• вчера в 19:37
Ответ дляЗабула що?
Вы для общего развития русские форумы почитайте на которых обсуждается война в Украине. Чтобы понимать, что о вас думает среднестатистический русский.
Не хочу расстраивать Вас, но нормальные люди есть и у нас, и у них. А есть дебилы, которым кажется, что кто-то про них думает и особо парься чужой судьбой
Вумна вутка• вчера в 19:37
Ответ дляСосиска_Втесте
О, це виправдання кацапської агресії. Не вона агресор, який порушив все що завгодно, не вона кидає ракети та шахеди, окуповує території, а ніби інші це роблять
СкокоМнеДадите• вчера в 19:39
Ответ длятяжкаялюдина
Політика замирення з диктаторами і вирощування режимів останні 20/30 років.
І ігнорування війни в Європі
Жаль, нету рыгака-смайлика. С удовольствием бы Вам поставила, и не один 🤮🤮🤮🤮🤢
СкокоМнеДадите• вчера в 19:40
Ответ длятяжкаялюдина
Іран весь ні, а загрозу - так
Також треба було режим в Кремлі знищити напередодні масштабної, і скільки людей б живих залишилося.
Треба було зелень і все те смердюче кровожадне кодло сцаними тряпками гнати - не було б оцього всього звиздецю
Несемо світло разом• вчера в 19:41
Ответ дляЗвоночек
Нехай буде так
Вы же писали,что у вас времени нет
Гарантую неперелевки• вчера в 19:44
Ответ дляКолгоспниця
У них паника, как у нас в первые недели.
Но с нами понятно, а они нифига не учатся на чужих ошибках. попаникуют и втянутся
Це не паніка. Мусульмани зараз всюди активізуються і будуть теракти((
Нашли в капусте• вчера в 19:46
Ответ дляВумна вутка
Звісно. Ракети ППО будуть йти в американські запаси, протока заблокована і до кого звернуться по ресурси? Плюс підвищені доходи, але так смішно деяким.
Ви так дорікаєте тим, кому смішно, ніби вони все це заварили))
Звоночек• вчера в 19:53
Ответ дляНесемо світло разом
Вы же писали,что у вас времени нет
Ви мені не цікаві
Плачте за дешевим кацапським бензином
Нашли в капусте• вчера в 19:52
Ответ дляВумна вутка
А всі інші, в тому й справа, нічого не робили, щоб поставити рашку на місце одразу. Хотіли з нею дружити. Не хотіли ескалації. Ну що ж...
Несемо світло разом• вчера в 20:13
Ответ дляЗвоночек
Ви мені не цікаві
Плачте за дешевим кацапським бензином
ЯкаКраля• вчера в 20:31
Ответ дляКоко На Страже
Удачи
Подруге на пути обратно в Украину? Да, я тоже пожелала)
Не танцую- но пою• вчера в 20:40
На поездах ездят только ауслендеры
Вумна вутка• вчера в 21:15
Ответ дляНашли в капусте
Нічого не робили? Санкції ввели, зброю почали постачати Україні.
Золота орда• вчера в 21:22
Ответ дляТень льва
То ли еще будет. Терракты захлеснут европу.
А почему Европу, а не США?
Борисфенка• вчера в 21:24
Ответ дляЗолота орда
А почему Европу, а не США?
Хтозна, світ здурів.
Осьо вже пишуть:

⚡️10 країн Європи одночасно готуються до евакуації населення у разі великої війни, — Міноборони Швеції

Серед них: Німеччина, Польща, Естонія, Литва, Латвія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Ісландія та Данія.

Країни опрацюють транспортні маршрути, евакуаційні коридори та порядок прийому людей. За основу братимуть досвід України.

Радник🇺🇦 👈 Підписатись
ШобВам_КакНам• вчера в 21:25
Ответ дляВишиванка
В Германии иранцев уже почти столько же сколько немцев, так шо...
Кстати да, их дофига, как и афганцев, пакистанцев, сирийцев. И психованные все
Тень льва• вчера в 21:33
Ответ дляЗолота орда
А почему Европу, а не США?
Потому что Европа старый импотент.
автор Тріль підпільний • вчера в 21:54
Ответ дляБорисфенка
Хтозна, світ здурів.
Осьо вже пишуть:

Радник🇺🇦 👈 Підписатись
а куда? в штаты? или в Украину?
автор Тріль підпільний • вчера в 21:55
Ответ дляБорисфенка
Хтозна, світ здурів.
Осьо вже пишуть:

Радник🇺🇦 👈 Підписатись
А Исландия шо?
автор Тріль підпільний • вчера в 21:59
❗️Курдские силы из Ирака начали наземное наступление на Иран против исламского режима, — i24NEWS
Басноплетка• вчера в 22:04
Ответ дляВишиванка
Зато в сусідній темі щирі українки, які різко за чотири роки стали європейками, фукають і обзивають расистками всіх, хто проти засилля країн іранціями і іншими мусульманами, вважаючи таку тенденцію небезпечною для суспільства.
Борисфенка• вчера в 22:01
Ответ дляТріль підпільний
А Исландия шо?
Може туди всіх і евакуюють
Борисфенка• вчера в 22:03
Ответ дляТріль підпільний
а куда? в штаты? или в Украину?
Також варіант, в Києві квартира ще ціла, приїду до чоловіка і скажу ’З Європи евакуювали’.
автор Тріль підпільний • вчера в 22:03
Ответ дляБорисфенка
Може туди всіх і евакуюють
там места мало
Борисфенка• вчера в 22:04
Ответ дляТріль підпільний
там места мало
Зато теплі джерела є.
Дурдом Веселка.
Басноплетка• вчера в 22:04
Ответ дляБорисфенка
Хтозна, світ здурів.
Осьо вже пишуть:

Радник🇺🇦 👈 Підписатись
А куди евакуйовувати будуть таку кількість населення ?