Ніка Найз• 07 марта в 19:20

У Украины нет карт — Трамп

Я верю Путину. У нас всё хорошо с Россией. У Украины нет карт — Трамп
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:21
Мне добавить нечего!
Война закончена! Наступил мир!
Fistashka_ya• 07 марта в 19:22
Ответ дляНіка Найз
Мне добавить нечего!
Война закончена! Наступил мир!
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:23
Вот так! Не больше и не меньше!

Трамп прийде порядок наведе! Кричали Советчицы в декабре от радости...
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:24
Я думаю, что Путин хочет, чтобы всё закончилось. Украина тоже хочет, но я не вижу этого... Это какое-то безумие. Их очень сильно наказывают.

Трамп
luizka• 07 марта в 19:25
Останніми днями через поведінку Росії та ескалацію її ударів по Україні посилюється ’лють’ президента США Дональда Трампа, який наполягає на припиненні вогню. Про це повідомляє Axios із посиланням на високопоставленого чиновника Білого дому.

Нагадується, що в п´ятницю, 7 березня, Трамп пригрозив Росії новими санкціями і митами, щоб Кремль погодився на припинення вогню і мирне врегулювання з Україною.

’Виходячи з того факту, що Росія прямо зараз ’б´є’ Україну на полі бою, я настійно розглядаю масштабні банківські санкції, санкції і мита щодо Росії доти, доки не буде досягнуто припинення вогню і остаточної угоди про мир. Росії та Україні - сідайте за стіл переговорів просто зараз, поки не стало занадто пізно’, - написав Трамп у своїй соцмережі Truth Social.
Fistashka_ya• 07 марта в 19:25
Ответ дляНіка Найз

Трамп
я думаю...

я не вижу...

безумие...

Чот не похоже на слова уверенного в себе политика
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:25
Трамп: «Если Украина не хочет урегулировать конфликт, тогда мы уходим. Я делаю это, чтобы спасать жизни, а не ради денег»

АминЪ!
Альфасамка• 07 марта в 19:25
у нас є карти ТАРО
Fistashka_ya• 07 марта в 19:26
Ответ дляАльфасамка
у нас є карти ТАРО
А еще спутник Притулы!
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:27
Ответ дляFistashka_ya
А еще спутник Притулы!
Гвинпинов Дикого не забудь!
lilu1990• 07 марта в 19:27
Це старе чи вже нове?

Ну так прямо най скаже: я у цій війні на боці росії. Шо він яйця мне
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:27
Ответ дляlilu1990
Це старе чи вже нове?

Свежакс!
lilu1990• 07 марта в 19:28
Ответ дляFistashka_ya
я думаю...

я не вижу...

безумие...

Може він порадницю читає
luizka• 07 марта в 19:28
Ответ дляlilu1990
Це старе чи вже нове?

Ну сегодня ж уже ’пригрозив Росії новими санкціями і митами, щоб Кремль погодився на припинення вогню і мирне врегулювання з Україною.’
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:28
Ответ дляlilu1990
Може він порадницю читає
У него тут ак есть?
Еленнн• 07 марта в 19:29
Ответ дляНіка Найз
Вот так! Не больше и не меньше!

прийшов.. -- ’Просто перестать стріляти!’.

ДЕ ЖА ВЮ.
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:30
Трамп заявил, что если Киев не хочет урегулирования, то американцы уходят.
lilu1990• 07 марта в 19:31
Ответ дляНіка Найз
Угоду хоче. Може йому сказали шо зе не приїде
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:31
Ответ дляlilu1990
Член их знает что эти женские собаки там мутят...
Ananasprotivogaz• 07 марта в 19:32
Ответ дляНіка Найз

АминЪ!
Как заманало это чамо. Оно хоть в чем то последовательно будет?
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:33
Ответ дляAnanasprotivogaz
Не удивляюсь если он скажет вернуть все американское оружие в США!
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:33
Ответ дляAnanasprotivogaz
Такого понятия как логика и последовательность там нет!
lilu1990• 07 марта в 19:33
🤦‍♂️путін не хотів розпочинати війну в Україні, – Трамп.

Скоро скаже шо Україна першою напала
Ananasprotivogaz• 07 марта в 19:33
Ответ дляНіка Найз
Пусть лично забирает.
автор Ніка Найз • 07 марта в 19:34
Ответ дляAnanasprotivogaz
Пусть лично забирает.
Все шо угодно теперь может быть, уже ничему не удивляюсь..
Ananasprotivogaz• 07 марта в 19:34
Ну реально, жертву добивает. Капец, вот кто мог в такое поверить? Совсем дед ку ку.
lilu1990• 07 марта в 19:35
Схоже дід просто вибиває з нас угоду
LudaSHS• 07 марта в 19:35
Ответ дляluizka

Зараз сказав
❗️Трамп заявив, що він заморозив допомогу Україні, щоб ’зупинити смерті’.

Коментуючи останні події в Європі, він сказав, що ця війна може привести до Третьої світової війни
lilu1990• 07 марта в 19:37
Поляки до кінця року взялися воєнну підготовку для всіх чоловік впровадити

Воєнний стан?
LudaSHS• 07 марта в 19:37
Ответ дляlilu1990

Скоро скаже шо Україна першою напала
До сих пір є віра в Трампа ?