Ніка Найз• 08 марта в 12:16

Після зупинки фінансування USAID у медіа стало менше матеріалів про необхідність

Після того, як нова адміністрація Білого дому призупинила фінансування грантів громадським організаціям через USAID та Державний департамент США, в українському медійному просторі поменшало матеріалів про необхідність заборони святування Міжнародного жіночого дня 8 березня. Про це зазначають народні депутати, зокрема Олексій Гончаренко.

"Ось що зупинка USAID робить. Вже немає матеріалів, що не можна нікого вітати, що не можна дарувати квіти і взагалі це заборонене свято. Повертаємось трохи до реальності", - зазначив він.

Нагадаємо, що традиційно в Україні перед святом 8 березня у медіа зʼявлялася серія матеріалів стосовно необхідності припинити святувати 8 березня.

Частина матеріалів публікувалася в рамках виконання громадськими організаціями та медіа програм міжнародної технічної допомоги. В 2025 році таких матеріалів у публічному просторі майже немає.
Argesha• 08 марта в 12:27
Хоч на вас 3 копійки вистачило