На Україну очікують ’проблеми’, якщо вона не підпише угоду про корисні копалини. Про це заявив президент США Дональд Трамп під час спілкування зі ЗМІ.
За його словами, Європа допомагала Україні у вигляді кредитів, а не безоплатної допомоги.
’Ми вкладаємо втричі більше грошей. Ми вклали 300 мільярдів. Вони - 100 мільярдів. І ви знаєте, Європа теж робить це у вигляді позики. Байден просто дав грошей. Не було жодного кредиту. Не було жодного забезпечення. Не було нічого’, - заявив Трамп.
Американський президент підкреслив, що Україна має підписати угоду про передачу своїх ресурсів.
’Тож або ми підпишемо угоду, або в нас буде багато проблем із ними. ... Ми витрачаємо наші скарби на якусь країну, яка знаходиться дуже, дуже далеко. І це нормально. Але з нами потрібно поводитися так само як з Європою. Європа отримує свої гроші назад’, - заявив він.
Ответ дляnennsi
А про нашу угоду Будапештську ніхто не згадує.Скільки нам винні і скільки людей загинуло бо хтось ту угоду не виконує
Та не тягайте вже той меморандум.
Він, як листівка з сердечками і цьомочками в день народження - всі привітали, підписали і забули скільки вам років і хто ви взагалі(
Perfect look• 22 февраля в 20:50
Ответ дляgamachok
а почалось все з того -що заставили віддати атомні боєголовки
Тогда точно так же вынудили, ультиматумами и запугиваем
Ana Fernandes• 22 февраля в 20:51
Ответ дляnennsi
Вы ее читали?
И сколько стран ее официально ретифицировали
Ana Fernandes• 22 февраля в 21:02
Ответ дляNYC
Хватает только прочитать, ратификация уже не обязательна
Да, но это как вишенька на трту, что даже консультации по-факту не должны, ведь многие его просто не приняли
Marinamariana• 22 февраля в 21:09
Ответ дляАлтыншаш
Та не тягайте вже той меморандум.
Это для них это листовочка оказалась , а когда ядерное оружие мы свое отдавали под гарантии безопасности , все было по серьезному и вот оказалось что один гарант безопасности развязал против нас войну , а второй гарант мародерит . Зеленский должен об этом трубить
Ylena77777• 22 февраля в 21:11
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...