ПАЦАНКА О• 07 марта 2025
Йти завтра, чи чекати понеділка? Дитина впісялась у школі.
Як важаєте, чи варто йти до школи у суботу, дуже хочу поговорити з директором та, бажано, самою вчителькою. Так, я розумію, 6 клас вже дорослі діти, всі справи бажано(!) справляти на перерві. Але, якщо дитина проситься декілька разів, ну чому б не пустити!😡 Не можу заснути, так й не рішила, йти вже завтра й хоч з директором поговорити, чи все таки вже в понеділок?
ReintTycha• 07 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ага, ввечері в п´ятницю обов´язково директор і класний керівник візьмуть трубку, звичайно)
Можна і написати.
Проходили- знаємо
Fistashka_ya• 07 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Ну или личинку отложить, и предложить, что если не верит, она может с ним пойти
Главное стоять на своем. Если скажет ’я не пущаю!’ - снять штаны и срать прям перед доской. Главное - уверенно!
Быдло зауважает, тянки потекут
КараПузовна• 07 марта 2025
Ответ дляFistashka_ya
Быдло зауважает, тянки потекут
Классным журналом можно подтереться👍
Хропочка з гривкою• 07 марта 2025
За моє шкільне життя, не було жодного разу, що вчитель не випустив в туалет. Але, можливо можуть бути якісь неадекватні погляди у вчителів. Хз.
1. Вчіть дитину, що якщо потрібно, то встав і вийшов сам. Це надважливо!
2. Повідомити класного керівника. Вимагати пояснень, чому вчитель повівся невідповідно до правил?
Така ситуація, дійсно, може привести до психологічної травми, особливо, якщо дитина чутлива.
В загальному, у ситуації потрібно розбиратися.
Тра Ля Ля• 07 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Можна і написати.
Проходили- знаємо
Вони обов´язково вам відповідять в понеділок о 9:00
Сумчатая кошка• 07 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
лучше поговорите с ребенком, чтобы шел сам, если надо.
Как вариант)
КараПузовна• 07 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ввечері в п´ятницю, ага)
Та вони вже бухі всі, не варіант, але може зараз ще в школі бухають у діріка в кабінеті
Мяо мой мяо• 07 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Ви дивна. Я б вже обдзвонила і вчителя і директора. Чого чекаєте- нашого копняка?
У вас учитель берет трубку после 14? Наша нет. Рабочее время окончено
Сумчатая кошка• 07 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
У вас в суботу директор і вчителі на робочому місці?
Якщо по темі, мій син знає, якщо дуже хочеться в туалет, а вчитель не відпускає, він просто встає і сам виходить.
Мои дети учились в школе и по субботам (4 урока). Уроки начинались всегда, в 8:30
КапитанльнаЯ• 07 марта 2025
Учите ребенка стоять за себя. Надо в туалет пусть идет, а будет угрожать учитель, учите ребенка отвечать «Жалуйтесь моим родителям». Мою так во втором классе не отпускала, муж раз пошел и все, больше ребенка не трогает никто
Тра Ля Ля• 07 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Я б не брала трубку по роботі в п´ятницю ввечері. І в усіх месенджерах в мене невидимка стоїть від начальства.
Тра Ля Ля• 07 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Мало що якійсь мамаші присниться
ReintTycha• 07 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Я своего когда-то учила.если не выпускают.молча встал и пошёл. Я сама разберусь с последствиями
Ви- молодчинка
Мяо мой мяо• 07 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Можна і написати.
Проходили- знаємо
А толку? Наша прочтёт только в понедельник утром, когда придёт на работу
КараПузовна• 07 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Мало що якійсь мамаші присниться
Вот именно, куди вона заравтра піде, там таке похмілля буде
КараПузовна• 07 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Тим більше класуха, в якої 35 дітей
Маю декілька думок• 07 марта 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Дівчата, дякую за поради. Обовʼязково поговорю з дитиною, щоб виходила без дозволу.
Вы к врачу лучше ребёнка отведите
В взрослой жизни под неё никто подстраиваться не будет
КАПСЛОЧНИЦА• 07 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
8 березня у всіх адекватних людей
Ясно, тут таких немає
ReintTycha• 07 марта 2025
Ответ дляМаю декілька думок
В 12 лет
І що? Я обсцикалася до майже 12. Вночі, правда. І не лише я. Багато моїх однолітків. Навіть до 18
Маю декілька думок• 07 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Это только говорит о том, что родители не лечили
Усё
Тракторні війська• 07 марта 2025
Моего 3 года назад во 2 классе не отпустили в туалет. Он не то, он не уписался, а укакался. Не знаю, как никто не заметил. Просился несколько раз на уроке, а была на замене завуч и не отпустила. Тогда мы разборки с директором, с ней устраивали. Извинилась вскользь да и все. Но тогда научили- хочешь в туалет- идешь, даже если не разрешают. Разбираться потом мы будем, если будут вопросы.
ПАЦАНКА О
• 07 марта 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Вы к врачу лучше ребёнка отведите
Для чого дитину до лікаря? Через те,що організм не витримав?
ReintTycha• 07 марта 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Усё
На. У нас було ’гарне ’радецке дитинство- ось в цьому і причина. Чомусь зараз ьакого нема
Тра Ля Ля• 07 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Та причому тут похмілля
Тра Ля Ля• 07 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Ви на серйозних щах зараз це говорите? Діти в кінці дитсадка вже не вссикаються
ReintTycha• 07 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Зараз