ПАЦАНКА О• 07 марта в 22:45

Йти завтра, чи чекати понеділка? Дитина впісялась у школі.

Як важаєте, чи варто йти до школи у суботу, дуже хочу поговорити з директором та, бажано, самою вчителькою. Так, я розумію, 6 клас вже дорослі діти, всі справи бажано(!) справляти на перерві. Але, якщо дитина проситься декілька разів, ну чому б не пустити!😡 Не можу заснути, так й не рішила, йти вже завтра й хоч з директором поговорити, чи все таки вже в понеділок?
ReintTycha• 07 марта в 23:02
Ответ дляТра Ля Ля
Ага, ввечері в п´ятницю обов´язково директор і класний керівник візьмуть трубку, звичайно)
Можна і написати.
Проходили- знаємо
Fistashka_ya• 07 марта в 23:02
Ответ дляКараПузовна
Ну или личинку отложить, и предложить, что если не верит, она может с ним пойти
Главное стоять на своем. Если скажет ’я не пущаю!’ - снять штаны и срать прям перед доской. Главное - уверенно!

Быдло зауважает, тянки потекут
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:02
Ответ длябибизяна
Я б вже дзвонила !!!
Ввечері в п´ятницю, ага)
КараПузовна• 07 марта в 23:04
Ответ дляFistashka_ya

Быдло зауважает, тянки потекут
Классным журналом можно подтереться👍
Хропочка з гривкою• 07 марта в 23:04
За моє шкільне життя, не було жодного разу, що вчитель не випустив в туалет. Але, можливо можуть бути якісь неадекватні погляди у вчителів. Хз.
1. Вчіть дитину, що якщо потрібно, то встав і вийшов сам. Це надважливо!
2. Повідомити класного керівника. Вимагати пояснень, чому вчитель повівся невідповідно до правил?
Така ситуація, дійсно, може привести до психологічної травми, особливо, якщо дитина чутлива.
В загальному, у ситуації потрібно розбиратися.
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:04
Ответ дляReintTycha
Можна і написати.
Проходили- знаємо
Вони обов´язково вам відповідять в понеділок о 9:00
Сумчатая кошка• 07 марта в 23:05
Ответ дляПоддакиваю иногДА
лучше поговорите с ребенком, чтобы шел сам, если надо.
Как вариант)
КараПузовна• 07 марта в 23:05
Ответ дляТра Ля Ля
Ввечері в п´ятницю, ага)
Та вони вже бухі всі, не варіант, але може зараз ще в школі бухають у діріка в кабінеті
ReintTycha• 07 марта в 23:05
Авторе, а в суботу не вихідний? Куди Ви підете?
Мяо мой мяо• 07 марта в 23:06
Ответ дляReintTycha
Ви дивна. Я б вже обдзвонила і вчителя і директора. Чого чекаєте- нашого копняка?
У вас учитель берет трубку после 14? Наша нет. Рабочее время окончено
Сумчатая кошка• 07 марта в 23:06
Ответ дляКоролева ганделику
У вас в суботу директор і вчителі на робочому місці?
Якщо по темі, мій син знає, якщо дуже хочеться в туалет, а вчитель не відпускає, він просто встає і сам виходить.
Мои дети учились в школе и по субботам (4 урока). Уроки начинались всегда, в 8:30
КапитанльнаЯ• 07 марта в 23:06
Учите ребенка стоять за себя. Надо в туалет пусть идет, а будет угрожать учитель, учите ребенка отвечать «Жалуйтесь моим родителям». Мою так во втором классе не отпускала, муж раз пошел и все, больше ребенка не трогает никто
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:06
Ответ дляКараПузовна
Я б не брала трубку по роботі в п´ятницю ввечері. І в усіх месенджерах в мене невидимка стоїть від начальства.
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:06
Ответ дляКараПузовна
Мало що якійсь мамаші присниться
ReintTycha• 07 марта в 23:07
Ответ дляИрина-bbd0
Я своего когда-то учила.если не выпускают.молча встал и пошёл. Я сама разберусь с последствиями
Ви- молодчинка
Мяо мой мяо• 07 марта в 23:07
Ответ дляReintTycha
Можна і написати.
Проходили- знаємо
А толку? Наша прочтёт только в понедельник утром, когда придёт на работу
КараПузовна• 07 марта в 23:07
Ответ дляТра Ля Ля
Мало що якійсь мамаші присниться
Вот именно, куди вона заравтра піде, там таке похмілля буде
КараПузовна• 07 марта в 23:08
Ответ дляТра Ля Ля
Тим більше класуха, в якої 35 дітей
Маю декілька думок• 07 марта в 23:08
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Впісялась
В 12 лет
Маю декілька думок• 07 марта в 23:09
Ответ дляПАЦАНКА О
Дівчата, дякую за поради. Обовʼязково поговорю з дитиною, щоб виходила без дозволу.
Вы к врачу лучше ребёнка отведите
В взрослой жизни под неё никто подстраиваться не будет
КАПСЛОЧНИЦА• 07 марта в 23:10
Ответ дляТра Ля Ля
8 березня у всіх адекватних людей
Ясно, тут таких немає
ReintTycha• 07 марта в 23:11
Ответ дляМаю декілька думок
В 12 лет
І що? Я обсцикалася до майже 12. Вночі, правда. І не лише я. Багато моїх однолітків. Навіть до 18
Маю декілька думок• 07 марта в 23:12
Ответ дляReintTycha
Это только говорит о том, что родители не лечили
Усё
Тракторні війська• 07 марта в 23:12
Моего 3 года назад во 2 классе не отпустили в туалет. Он не то, он не уписался, а укакался. Не знаю, как никто не заметил. Просился несколько раз на уроке, а была на замене завуч и не отпустила. Тогда мы разборки с директором, с ней устраивали. Извинилась вскользь да и все. Но тогда научили- хочешь в туалет- идешь, даже если не разрешают. Разбираться потом мы будем, если будут вопросы.
автор ПАЦАНКА О • 07 марта в 23:12
Ответ дляМаю декілька думок
Вы к врачу лучше ребёнка отведите
Для чого дитину до лікаря? Через те,що організм не витримав?
ReintTycha• 07 марта в 23:12
Ответ дляМаю декілька думок
Усё
На. У нас було ’гарне ’радецке дитинство- ось в цьому і причина. Чомусь зараз ьакого нема
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:12
Ответ дляКараПузовна
Та причому тут похмілля
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:13
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ясно, тут таких немає
Ну так, адекватних не густо
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:13
Ответ дляReintTycha
Ви на серйозних щах зараз це говорите? Діти в кінці дитсадка вже не вссикаються
ReintTycha• 07 марта в 23:14
Ответ дляТра Ля Ля
Зараз