Н@Диете• 08 марта 2025

Муж сказал помыть пол на 8 марта

Да, девочки. Вот так вот. Даже на 8 марта работой припахивают 🥲
Янгол в камуфляжі• 08 марта 2025
Ну и помойте,раз грязный
З родзинкою• 08 марта 2025
после его убийства...от крови...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 марта 2025
он- ваш господин.
Эта_Шикарна)• 08 марта 2025
Я сьогодні на цвинтарі 7 могил прибрала.
Сонце, тепло, краса.
Папина дочка• 08 марта 2025
Тролли все жирнее и жирнее
КонхфЭдкаТузик• 08 марта 2025
Поэтому у меня нет мужа)
ДолькиКабана• 08 марта 2025
Так якщо ви засрались поивуха?
Ушла и Пришла• 08 марта 2025
Просто садист, в такой большой и светлый праздник припахивает
Цигарний шланг• 08 марта 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так якщо ви засрались поивуха?
Ну то й помив би
КонхфЭдкаТузик• 08 марта 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так якщо ви засрались поивуха?
І що? Його щось не влаштовує, взяв і помив.
Пліснявілий сир• 08 марта 2025
Ну если не помыла вчера, мой сейчас.
GaleTTa• 08 марта 2025
А я сама без мужа приняла такое волевое решение и под новый альбом прости Господи Алишера вместо кардио отработала ударно)))
Готова до другої• 08 марта 2025
А что с равноправием?
Ирина_Б_• 08 марта 2025
а он вас поздравил?
Стрибну в гречку• 08 марта 2025
Я пʼять хвилин тому доньці сказала замести на кухні, чому ні? Ми з чоловіком цілий день були на прогулянці і дуже втомились))Чи хай буде брудно?
Цигарний шланг• 08 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Типа у вас праздник, а у дочери нет? Можно и завтра это сделать
автор Н@Диете • 08 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
а он вас поздравил?
Да
Лорка-хлорка• 08 марта 2025
Он выпил храбрый воды и сохранился?
автор Н@Диете • 08 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
А дочь не девушка у вас???
Весела пiсенька• 08 марта 2025
А чому сам не помиє?
Чи ви в рабстві?
Стрибну в гречку• 08 марта 2025
Ответ дляН@Диете
А дочь не девушка у вас???
І що що вона дівчина? Вона чудово провела день, я чудово провела день, вона замела, я помила посуд, чоловік розібрав рюкзак, загрузив пральну машинку. З неї корона не впала, з мене, доречі, теж - в нас не так побудовані відносини в сімʼї, що раз на рік в цей день ми стаємо безпомічними і потребуємо обслуговування)) Це я написала не з метою зачепити, просто дійсно для нас такі дрібниці не мають значення 🤷‍♀️
Ирина_Б_• 08 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Да
может он забылся, а вы слишком реагируете? ну скажите с юмором: сегодня праздник у меня, поэтому пол мой ты). У мужчин немного по другому мозг работает, он не будет умиляться празднику целый день
Аноним_1859• 08 марта 2025
А мій почав відчувати меблі і сказав позамітати, бо пилюкі вже там купа
автор Н@Диете • 08 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Мой мужчина уже давно превратился в бабу..
Черпак_для_фантазий• 08 марта 2025
В прошлом году на 8 марта мне захотелось отгенералить кухню. Чем этот день такой сакральный?
Сегодня приготовила мужу обед и поехала к родителям посидеть, потрындеть. Вот вернулась, мужу вкуснях привезла. Все довольны.
Стрибну в гречку• 08 марта 2025
Ответ дляЦигарний шланг
До чого тут свято? Сьогодні вихідний у мене і у чоловіка, ми разом поїхали гуляти, а донька пішла з подружками в піцерію, потім в кіно. Ні, це можна зробити сьогодні, бо це займає хвилину, максимум півтори, і не приємно ходити по брудній підлозі
Сосиска_Втесте• 08 марта 2025
Я сегодня тоже убирала. Хотела ещё в саду поработать, но не успела.
Цигарний шланг• 08 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
з вами домовитись важко, як я бачу
Невгамовна сила• 08 марта 2025
Що сьогодні за день такий святий, що не можнв підлогу мити. Мене сьогодні і чоловік привітав і діти, але я і борщ зварила і піццу спекла. Брудно взяли тряпку 5 хвилин і святкуєте з чистою підлогою.
Стрибну в гречку• 08 марта 2025
Ответ дляЦигарний шланг
з вами домовитись важко, як я бачу
😂, по різному буває, але справедливості заради донька навіть і не подумала чи ображатись, чи домовлятись, підмела та й пішла далі кнопити телефон))