Я така бойова• 09 марта 2025
Ось таке купилося)
Ось такі речі були куплені
Як гадаєте - де / по чьом?
Можна таке носити чи мовєтон?
🤭☺️
Як гадаєте - де / по чьом?
Можна таке носити чи мовєтон?
🤭☺️
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Нормальні спідниці, схожі на Зару минулу колекцію, але і у новій такого повно
Так отож. Це все строчать ті, хто вдягається тільки в секонд. Для них слово коллекціі це щось незрозуміле та лякаюче.
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Як це не гадали, ваше повідомлення з фото починається зі слів ’ ну от, я вгадала’, ну буває)
Звичайно, вгадала, спідниці Inditex🤦♀️
А про якість та актуальність аналога з Зари я не вгадувала, я це точно знаю)
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Звичайно, вгадала, спідниці Inditex🤦♀️
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Носіть блискучі, 90-ті в моді, мені не шкода)
Я надаю перевагу речам, які виглядають дорожче, ніж коштують
Вільний митець• 09 марта 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
У меня покупки с инсайтов приходят такие же мятые. А сек висит отпаренный
А мне зара приходит как из люксового бутика: все идеально сложено, упаковочной бумагой тонкой проложено, сверху серебряный стикер - глазам своим не верю как красиво. Видимо от склада страны зависит
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Дякую, а ви поліестрові, ваші улюблені, і так саме головне’ здаватися дорожче’, а про якість не парьтеся
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Саме так, краще в акуратній полієстровій, ніж у мʼятій віскозі (не такій вже натуральній), яку більшість прийняли за секонд) Якість при сучасному розвитку технологій не дорівнює натуральність
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Так так в поліестровій ходіть в +30 саме те що вам треба.. І купіть вже будь ласка праску і відпарювач для суконь і спідниць, вони вже існують давно, не треба ходити у м´ятій. Допобачення
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Не забудьте взяти праску та відпарювач з собою, бо як тільки присядете, будете як із ж.. На все добре
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
А вы не забудьте з собою рушники, бо від жари буде усе по ногах і по ж.. тікти у вашій пластиковій спідниці, навіть якщо ви струнка 50 кг жінка. І вам всього найкращого
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
З такими проблемами вам краще до лікаря звернутись, за мене не переймайтесь)
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Дякую за пораду, порадьте свого лікаря будь ласка
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
На щастя, не маю таких проблем з пітливістю, тому не пораджу
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Ну тоді зрозуміло вашу тягу до пластикового одягу, не пітнієте, шкіра дихае через поліестер влітку, надлюдина, як я і думала, гарного вечора
Голова колгоспу• 09 марта 2025
Ответ дляНадежда-8877
секонд? по 15 грн?
що на 2 фото - не зрозуміла.
чістєйшій поліестр! пропахший секондом
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так это же вы на карнавал собрались 🤣
Я хожу как зритель посмотреть на вас👀
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я хожу как зритель посмотреть на вас👀
А я вообще не хожу. Это мероприятия только для вашего уровня развития.
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не стыдитесь, зато нам было весело на вас посмотреть)
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Про уровень развития я не ошиблась 😂 даже прочитать не в состоянии 🤷♀️
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ма-ла-дец😆
Зубная фея• 09 марта 2025
Первая юбь вполне может выигрышной быть обыграна . при условии прекрасной фигуры
КоКоКоКоКоКо...• 10 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
А ты нет 🤣
Да меня оценки какой-то бабульки меньше всего беспокоят😅