Я така бойова• 09 марта в 11:43

Ось таке купилося)

Ось такі речі були куплені
Як гадаєте - де / по чьом?
Можна таке носити чи мовєтон?
🤭☺️
Життє Бентежне• 09 марта в 17:59
Ответ дляВикасикрет
Нормальні спідниці, схожі на Зару минулу колекцію, але і у новій такого повно
Так отож. Це все строчать ті, хто вдягається тільки в секонд. Для них слово коллекціі це щось незрозуміле та лякаюче.
Викасикрет• 09 марта в 18:34
Ответ дляПомаранчова душа
Як це не гадали, ваше повідомлення з фото починається зі слів ’ ну от, я вгадала’, ну буває)
Звичайно, вгадала, спідниці Inditex🤦‍♀️
А про якість та актуальність аналога з Зари я не вгадувала, я це точно знаю)
Помаранчова душа• 09 марта в 18:35
Ответ дляВикасикрет
Звичайно, вгадала, спідниці Inditex🤦‍♀️
Викасикрет• 09 марта в 18:38
Ответ дляПомаранчова душа
Носіть блискучі, 90-ті в моді, мені не шкода)
Я надаю перевагу речам, які виглядають дорожче, ніж коштують
Вільний митець• 09 марта в 18:39
Ответ дляНачальник Анонимов
У меня покупки с инсайтов приходят такие же мятые. А сек висит отпаренный
А мне зара приходит как из люксового бутика: все идеально сложено, упаковочной бумагой тонкой проложено, сверху серебряный стикер - глазам своим не верю как красиво. Видимо от склада страны зависит
Помаранчова душа• 09 марта в 18:40
Ответ дляВикасикрет
Дякую, а ви поліестрові, ваші улюблені, і так саме головне’ здаватися дорожче’, а про якість не парьтеся
Викасикрет• 09 марта в 18:52
Ответ дляПомаранчова душа
Саме так, краще в акуратній полієстровій, ніж у мʼятій віскозі (не такій вже натуральній), яку більшість прийняли за секонд) Якість при сучасному розвитку технологій не дорівнює натуральність
Помаранчова душа• 09 марта в 18:56
Ответ дляВикасикрет
Так так в поліестровій ходіть в +30 саме те що вам треба.. І купіть вже будь ласка праску і відпарювач для суконь і спідниць, вони вже існують давно, не треба ходити у м´ятій. Допобачення
Викасикрет• 09 марта в 18:59
Ответ дляПомаранчова душа
Не забудьте взяти праску та відпарювач з собою, бо як тільки присядете, будете як із ж.. На все добре
Помаранчова душа• 09 марта в 19:01
Ответ дляВикасикрет
А вы не забудьте з собою рушники, бо від жари буде усе по ногах і по ж.. тікти у вашій пластиковій спідниці, навіть якщо ви струнка 50 кг жінка. І вам всього найкращого
Викасикрет• 09 марта в 19:07
Ответ дляПомаранчова душа
З такими проблемами вам краще до лікаря звернутись, за мене не переймайтесь)
Помаранчова душа• 09 марта в 19:08
Ответ дляВикасикрет
Дякую за пораду, порадьте свого лікаря будь ласка
Викасикрет• 09 марта в 19:14
Ответ дляПомаранчова душа
На щастя, не маю таких проблем з пітливістю, тому не пораджу
Помаранчова душа• 09 марта в 19:18
Ответ дляВикасикрет
Ну тоді зрозуміло вашу тягу до пластикового одягу, не пітнієте, шкіра дихае через поліестер влітку, надлюдина, як я і думала, гарного вечора
Голова колгоспу• 09 марта в 19:31
Ответ дляНадежда-8877
секонд? по 15 грн?
що на 2 фото - не зрозуміла.
чістєйшій поліестр! пропахший секондом
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта в 21:18
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так это же вы на карнавал собрались 🤣
Я хожу как зритель посмотреть на вас👀
Життє Бентежне• 09 марта в 21:34
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я хожу как зритель посмотреть на вас👀
А я вообще не хожу. Это мероприятия только для вашего уровня развития.
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта в 21:35
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не стыдитесь, зато нам было весело на вас посмотреть)
Життє Бентежне• 09 марта в 21:40
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Про уровень развития я не ошиблась 😂 даже прочитать не в состоянии 🤷‍♀️
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта в 21:41
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ма-ла-дец😆
Зубная фея• 09 марта в 22:05
Первая юбь вполне может выигрышной быть обыграна . при условии прекрасной фигуры
Життє Бентежне• 10 марта в 11:23
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ма-ла-дец😆
А ты нет 🤣
КоКоКоКоКоКо...• 10 марта в 11:25
Ответ дляЖиттє Бентежне
А ты нет 🤣
Да меня оценки какой-то бабульки меньше всего беспокоят😅