Я така бойова• 09 марта 2025
Ось таке купилося)
Ось такі речі були куплені
Як гадаєте - де / по чьом?
Можна таке носити чи мовєтон?
🤭☺️
Як гадаєте - де / по чьом?
Можна таке носити чи мовєтон?
🤭☺️
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
До вас не дотянуться никому!
А уж до вас… 😂
КоКоКоКоКоКо...• 09 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Доярка Маша? 😂
Ну если повяжете платок, то будет похоже😅
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляDolce.Vita
Ой, та темненька як мішок з поліетилену 🙈
А вы знаете толк 😂🤪
Тріль підпільний• 09 марта 2025
Десь я бачила, що спідниці типу на 2 фото зараз дуже модні. Не знаю, на любителя. І світла якась недороблена. Складки ніби незапрасовані, як належно.
Викасикрет• 09 марта 2025
Допоможіть знайти• 09 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Удалено администрацией...
Я така бойова
• 09 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
’Гопнік-стайл якійсь’ (С)
Говорю відверто• 09 марта 2025
Автор, они обе ужасные, видно очень что из секонда, неудачная покупка, надеюсь не сильно потратились
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
’Гопнік-стайл якійсь’ (С)
Удалено администрацией...
Допоможіть знайти• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
’Гопнік-стайл якійсь’ (С)
о, чему-то вас это тема тоже научила .
Уже выхлоп с темы есть
Я така бойова
• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
По яким ознакам ’видно очень что из секонда’?
Щоб знати на майбутнє
Бо багато хто бачить, що секонд, дуже прикро(
Щоб знати на майбутнє
Я така бойова
• 09 марта 2025
Ответ дляLonda___
Автор, а почем такие роскошества сейчас?
Зараз не знаю, купувала дещо раніше
799 біла і 1249 синя
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Щоб знати на майбутнє
А на цьому фото тканина виглядає значно краще, перші фото були не дуже вдалі на мій погляд. А з приводу секонду не звертайте уваги, люди які вдягаються там, чомусь з часом бачать його скрізь і на всіх
Говорю відверто• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Зараз не знаю, купувала дещо раніше
799 біла і 1249 синя
Я поняла, вы взяли на распродаже в аутлете типа из старых коллекций, но там обычно ширпотреп продается, мне лично не нравится. Но может, если отгладите и удачно скомбинируете лук, то будет смотреться хорошо
ПолБатона• 09 марта 2025
Автор, не звертайте уваги на хейтерів. Недолюблені, або з психологічними проблемами , люди.Чим менше їм відповідати, тим скоріше заспокояться.Якщо фігура гарна, то можна створити гарний образ
Я така бойова
• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Зараз не знаю, купувала дещо раніше
799 біла і 1249 синя
Ну от, я вгадала, такі як синя, в зарі кращої якості за таку ж ціну, з матової щільної тканини, а раніше були ще дешевше, знижок на них не було
Начальник Анонимов• 09 марта 2025
Ответ дляВільний митець
Судя по замятости, синяя юбка точно секонд. Надеюсь, ткань по качеству лучше, чем вид.
Белая классная, хорошо держит форму, выглядит плотным хлопком, на этот сезон всем нужна такая. Поздравляю с покупкой!
У меня покупки с инсайтов приходят такие же мятые. А сек висит отпаренный
an.ge.lina• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ржу разом з вами, цікаво якщо ви їй повідомите що такі спідниці зараз у новій колекції-що буде далі, секонд вже був, аутлет також, який буде слідуючий ’аргумент’, окрім клоуна чи фейспалма під повідомленням
Почемучечка• 09 марта 2025
Ответ дляkseniya123
Первая где угодно могла купиться, и в секонде тоже. Ее можно обыграть и носить. Вот например в резервед есть. Вторую Я бы не носила, но если нравится и фигура позволяет, почему бы и нет)
ой, ну для такой юбки надо иметь фигуру и внешность модели, иначе она будет как корове седло, именно этот фасон.
Почемучечка• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Плотна віскоза
Всього-навсього
по фото больше похоже на сатин. Видела недавно в клинике, женщина сняла пальто, а такая юбка полностью облепила ее всю, выглядело это ужасно..... а я еще перед этим посматривала на такие блестящие юбки
Я така бойова
• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Я захоплююсь як Ви визначаєте якість на відстані, я так не вмію)
Поліестер намагаюсь не купувати, окрім всього іншого він ще і страшенно електризується 🥲
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ок, не якість, актуальність, такі блискучі тканини виглядають дешево та старомодно
До того ж, та, що з Зари, так не мнеться
an.ge.lina• 09 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
З зари, що ви на фото показали, не мнеться тому що вона поліестрова,синтетика не мнеться, а автора спідниця з віскози,інша з бавовни, натуральні тканини мнуться. І блискучі такі тканини в цьому сезоні весна літо будуть дуже актуальні. Вони зараз у багатьох колекціях різних будинків моди,купа таких спідниць сатинових. Тому ви трошки не вгадали
Викасикрет• 09 марта 2025
Ответ дляan.ge.lina
Я і не гадала, носіть, хто ж не дає)
Помаранчова душа• 09 марта 2025
Як це не гадали, ваше повідомлення з фото починається зі слів ’ ну от, я вгадала’, ну буває)
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так это же вы на карнавал собрались 🤣
Життє Бентежне• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Тем временем, сидит доярка Маша и строчит комент из сельской маршрутки 😆