Трахтибидох• 10 марта 2025

Кашель у собаки

Можливо хтось стикався з подібним?
Собака почала кашляти наче щось застрягло у горлі, спочатку був не сильний кашель, під час активності кашляне наче щось відхаркнула, десь раз у три дні . Через тижня два у ночі був дуже сильний кашель, кашляла не зупиняючись наче намагалася щось викашляти, таке тривало дві ночі, потім пройшло. Коли появилась змога завезла до ветклініки (собака живе у селі) через тиждень після сильних кашлів.
Сказали Собачий грип(вольєрний кашель) назначили антибіотики, прокололи. Три дні поки кололи не було кашлю взагалі, потім появився поодинокий кашель, раз в день десь,в основному ввечері. Вночі знову появився сильніший кашель (((
Серце слухали сказали що хороше сердечко. Собачці 10 років. Що це ще може бути ?? На що звернути увагу, що провірити ??
Швабристка• 10 марта 2025
Вольерный кашель, от него есть вакцина. К врачу, назначит лечение.
Дочитала что его и поставили. Вакцинировали от него?
ЛЮБА• 10 марта 2025
Может узи сердца на всякий случай сделать ?
автор Трахтибидох • 10 марта 2025
Ответ дляШвабристка
Ні, це може так довго він бути ??
Н@Диете• 10 марта 2025
Глисти?
автор Трахтибидох • 10 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Глисти?
Даю таблетки від глистів, раз у три місяці
Н@Диете• 10 марта 2025
Ответ дляТрахтибидох
Тоді сердечко провірити докладніше
Настасья Пицун• 10 марта 2025
Ще може бути колапс трахеї