Файна пані• 10 марта в 21:28
Київ-Львів
Підскажіть хороший, чистий готель , щоб залишитись переночувати , не встигаємо до ком.год
Файна пані
• 10 марта в 21:47
Мені по трасі потрібно ) ніколи не залишались , завжди встигали 😔
Жінка з перцем• 10 марта в 21:50
Ответ дляФайна пані
ищите хостелы, и заранее! знакомая недавно попала в такую ситуацию, не то что отель, а еле в хостел заселили в час ночи, и это во Львове, недалеко от вокзала(