Любительница• 10 марта в 19:56
За скільки часу до запланованої поїздки, зазвичай берете жд квитки
Питання в темі. За скільки часу берете квитки якщо поїздка спланована, тобто, не треба там на завтра або на сьогодні.
З понеділка на дієті• 10 марта в 19:58
Как только появляются в продаже нужные мне места в том типе вагона который я хочу.

Фиктивная• 10 марта в 20:02
В перші дні як вони поступають в продаж. Хоча бувоє й беру в день від´їзду, коли їду автобусом з-за кордону, бо там незрозуміло як пройдеш кордон.

Творог для розжига• 10 марта в 20:02
На некоторые направления- ровно за 20 дней, ровно в 9:00, иначе билетов уже не купить

Любительница
• 10 марта в 20:08
Ответ дляФиктивная
а ось таке цікавить.
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Не знаю наскільки в мене ’популярний напрямок’
Львів -Харків
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
Ответ дляЛюбительница
а ось таке цікавить.
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
А яка проблема повернути, якщо не знадобиться? Завжди беру за 20 діб, бо потім вже може й не бути... Львів -Харків — це дуже популярний напрямок...

Ромашкинная• 10 марта в 20:18
Ответ дляЛюбительница
а ось таке цікавить.
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
Купуйте через додаток.
Якщо раптом треба повернути, то повернення коштів відбувається швидше.
Зазвичай:)

Фиктивная• 10 марта в 20:20
Ответ дляЛюбительница
а ось таке цікавить.
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
Чи завжди вдається так взяти квиток ?
бо брати на перед якось не хочется...
Львів -Харків
Два роки тому я часто їздила по країні, десь раз в два тижні, і квиток брала як прийдеться. Ні разу не було такого, що не змогла взяти. В день від´їзду зловити квиток найлегше, бо за 24 години знімають бронь. Якщо їдеш один, то квиток взяти вийде в 99% випадків.

Жинси на дитину• 10 марта в 20:22
я всегда беру в первые минуты начала продаж, люблю нижние полки и определенные места, поэтому со мной договориться поменяться местами невозможно.

Борщичок• 11 марта в 00:19
Ответ дляФиктивная
Це вам дуже щастило. Авторко, не робіть так

Вельшановна• 11 марта в 05:17
Київ Львів брала за 20 днів але прийшла до висновку що то дурна справа, днів за 5 до поїздки добавляють нові більш зручні потяги і є купа місць